Astro - Kosova Sot

Do merrni lajme qė ju alarmojnė...Situata qė kanė nevojė pėr burrėri

Astro >

Sot ne harten e qiellit behet fjale per kundershtimin midis Plutonit ne Bricjap dhe Asteroidit Killaro  Lufte per qendrese Plutoni eshte planeti me i larget i sistemit tone Diellor Sjell tek ne fuqine e ndryshimit ,metamorfozez dhe...

2 orë e 0 minuta më parë

Paolo Fox: Si do tė jenė ditėt e fundit tė shkurtit pėr 12 shenjat e horoskopit

Dashi Ju të lindurit e shenjës së Dashit nuk shquheni...

2 orë e 23 minuta më parë

Si do tė mbyllet muaji shkurt pėr tė gjitha shenjat sipas letrave Tarot

Shkurti është një muaj i rëndësishëm për...

5 orë e 21 minuta më parë
Më shumë