Auto&Tech - Kosova Sot

Google zbulon aksidentalisht detaje tė Pixel 2

Auto&Tech >

Disa prej detajeve, të cilat u raportuan nga 9to5Google dhe nuk janë diçka e re për ne, por fakti se janë gjetur prova i bën edhe më të besueshme. Google mund të ketë zbuluar aksidentalisht...

11 orë e 9 minuta më parë

ORA "APPLE SERIES 3"

18 orë e 16 minuta më parë

Mercedes prezanton bishėn jeep, Brabus

Brabus 900 Mercedes G65 - “Njëri nga 10” Kompania e njohur...

17 orë e 14 minuta më parë

Fshini menjėherė kėto aplikacione nga celulari

Viruse të cilat në mënyrë sekrete na dëmtojnë...

5 orë e 39 minuta më parë
Më shumë