Kjo Audi S6 lë në baltë modelet më të mëdha (Video) - Auto&Tech - Kosova Sot
Kjo Audi S6 lė nė baltė modelet mė tė mėdha (Video)

Kjo Audi S6 lė nė baltė modelet mė tė mėdha (Video)

Duke pasur 520 kuaj-fuqi, kjo Audi S6 e modifikuar mund të jetë një nga veturat më të mira që aktualisht vepron nëpër rrugë.

Audi S6 nuk është një veturë që tërheqë shumë vëmendje dhe ndoshta kjo është arsyeja pse disa njerëz do ta pëlqejnë atë, përkundër modeleve të tjera.

Motori 4.0 litërsh V8 turbo-binjak është me të vërtetë një motor kompakt, që mundëson që vetura të arrijë një performancë të jashtëzakonshme.

Matt Farrah e çoi këtë veturë për një vozitje të shpejtë në rrugë malore, për të dëshmuar se kjo veturë me të vërtetë ia vlen.

(Kosovab Sot)

 

6 orë e 7 minuta më parë
20/02/18