Lamborghini zyrtarisht shpërndan një video të SUV të saj Urus me 600+ kuaj fuqi - Auto&Tech - Kosova Sot
Lamborghini zyrtarisht shpėrndan njė video tė SUV tė saj Urus me 600+ kuaj fuqi

Lamborghini zyrtarisht shpėrndan njė video tė SUV tė saj Urus me 600+ kuaj fuqi

Lamborghini do të rihyjë në tregun e SUV me modelin Urus, të cilin do ta lansojë më 4 dhjetor 2017, i cili është spiunuar gjatë testimit si dhe vetë ata kanë shpërndarë një video zyrtare të tij.

Kjo video e shkurt shfaq Lamborghini Urus dhe aftësitë e tij në terrene të vështira gjatë testimit në shkretëtirë.

(Kosova Sot)

10 orë e 56 minuta më parë
22/02/18