Mësohen ngjyrat e Samsung Galaxy S9 - Auto&Tech - Kosova Sot
Mësohen ngjyrat e Samsung Galaxy S9

Mësohen ngjyrat e Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 është larg edhe disa muaj, por tashmë kanë nisur spekulimet edhe për opsionet e ngjyrave të tij.

Samsungu raportohet se do të sjellë telefonin më të ri në katër versione ngjyrash: zi, ari, bardh dhe vjollcë.

Versioni i fundit ishte përfolur edhe për telefonin Galaxy S8, por që nuk u realizua asnjëherë.

Galaxy S9 pritet të debutojë në fillim të konferencës së ardhshme të Barcelonës që mbahet në fund të muajit shkurt, më 2018.


(Kosova Sot)

5 orë e 35 minuta më parë
24/10/18