Apple nxjerr në shitje kompjuterin 5000 dollarësh - Auto&Tech - Kosova Sot
Apple nxjerr nė shitje kompjuterin 5000 dollarėsh

Apple nxjerr nė shitje kompjuterin 5000 dollarėsh

Apple do të nisë shitjet e të shumëpriturit iMac Pro ditën e enjte.

Kompania thotë se ky kompjuter që do të kushtojë 5000 $ “është dizenjuar për profesionistët që kanë shumë fluks pune”.

iMac Pro ka për qëllim punimet grafike të avancuara, përmbajtjen e realitetit virtual dhe transmetimet 3D.

(Kosova Sot)

23 orë e 56 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa