E dashura i dërgon foto seksi, por ai zbulon përmes një detaji që ajo po e tradhtonte (Foto) - Dashuri - Kosova Sot
E dashura i dërgon foto seksi, por ai zbulon përmes një detaji që ajo po e tradhtonte (Foto)

E dashura i dërgon foto seksi, por ai zbulon përmes një detaji që ajo po e tradhtonte (Foto)

 

Ka zbuluar se e dashura e tij e tradhtonte falë një detaji të vogël që me siguri askush nuk do ta kishte vënë re. Por atij nuk i ka shpëtuar.

E dashura e tij e quajtur Jackie, ishte larguar nga qyteti për disa ditë dhe pasi ka arritur në hotel i ka shkruar të fejuarit duke i dërguar edhe disa foto me bikini dhe topless.

Por vëmendja e djalit ka shkuar tek një detaj në fotografinë e dytë.

Vajza-Hej zemër, sapo mbërrita në hotel, do bëj një dush! Më fal, avioni im u vonua paksa.

Po vazhdoj…

Djali-Prit, je vetëm? E Pyet ai dhe ajo i përgjigjet duke i thënë po dhe duke shtuar se nuk njeh askënd në Atlanta.

Ai i kërkon numrin e saj të dhomës në mënyrë që ta telefononte dhe ajo ia jep. 1442.

-Nuk mund ta besoj që ti mendon se jam kaq budalla. Unë sapo pyeta për t’u lidhur me ty dhe më thanë që nuk ka asnjë Jackie në hotel.

Kur ai telefon numrin e dhomës 1422, i thanë se emri i prenotimit ishte i njëjtë me atë të shefit të së fejuarës, Tom, me të cilin ai dyshonte se Jackie po e tradhtonte.

Detaji që e zbuloi?

Një cep i valixhes, që duket në foton e dytë; Nuk ishte e vajzës.

Image
Image
Image

 

 

18 orë e 38 minuta më parë
25/09/18