‘I dashuri im bënte seks me vajzën e njerkës, tani po më ikën truri se…” - Dashuri - Kosova Sot
‘I dashuri im bënte seks me vajzën e njerkës, tani po më ikën truri se…”

‘I dashuri im bënte seks me vajzën e njerkës, tani po më ikën truri se…”

Kam kuptuar së fundmi se ish-i dashuri im ka nisur një lidhje me vajzën e njerkës sime…më ka tradhtuar.

Ne u ndamë vetëm dy muaj më parë, pas një viti lidhje. Mendova se kishim një marrëdhënie stabël, por nisën grindjet dhe e lashë. Unë jam 25 vjeçe, ai është 29 vjeç.

Ende e dua atë dhe dëshiroj që ta provojmë përsëri, por ai kishte ide të tjera.

Tani më rezulton se po takon shefen time, e cila është 23 vjeçe. Ai thotë se i vjen keq nëse kjo më lëndon. Nuk di si t’ja bëj.

Përgjigja e DEIDRE: Bëhu e fortë. Shihni shumë miq të tjerë. Mos harroni se hakmarrja më e mirë është një jetë e lumtur.

 

(Kosova  Sot)

16 orë e 57 minuta më parë
23/10/18