“I dashuri xheloz më shtyu të bëja seks të paparë me shokun e ngushtë, por tani nuk di si…” - Dashuri - Kosova Sot
“I dashuri xheloz më shtyu të bëja seks të paparë me shokun e ngushtë, por tani nuk di si…”

“I dashuri xheloz më shtyu të bëja seks të paparë me shokun e ngushtë, por tani nuk di si…”

Historia e një vajze të re, e cila ka tradhëtuar të dashurin me shokun e saj më të mirë është rrëfyer në “The Sun” dhe stafi i “Deidre” i ka dhënë disa këshilla.

Letra e vajzës

Kam bërë seksin më të mirë në jetë me shokun tim më të mirë të shkollës, por unë jetoj me të dashurin tim kontrollues dhe xheloz.

Jam një vajzë 21 vjeçe dhe shoku im më i mirë është 22 vjeç. Ai jeton nja dy orë larg.

I dashuri im është 23 vjeç. Ai është kontrollues, posesiv dhe nuk e pëlqen mikun tim më të mirë, sepse një herë pa një tekst prej tij, ai tha se ishte flirtues, megjithëse nuk ishte.

I dashuri im gjithmonë më bën skena në qoftë se unë takohem me shokun tim apo edhe miq të tjerë meshkuj në Facebook.

I dashuri im shkoi në Irlandë për një kurs 2-javor. E dija që do të më bënte skena xhelozie edhe në distancë dhe i thashë se do të takoja kushëriren time.

Ajo jeton afër me shokun tim. I kërkova asaj të më mbulonte dhe rregullova për të kaluar fundjavën me mikun tim. Rezervova një dhomë hoteli. Dolëm për të pirë dhe u argëtuam. Fillova të ndjehesha keq dhe shoku im më ndihmoi të kthehesha në hotel.

Por përfunduam në shtrat në krahët e njëri-tjetrit. E putha në faqe dhe thashë:

“Faleminderit që kujdesesh për mua. Ti je më i miri.”

Ai u përgjigj: “Kënaqësia ime. Unë do të bëja gjithçka për ty. ”

Pastaj më puthi.

Unë u trondita, por u ndjeva kaq mirë.

Ne përfunduam duke bërë seks.

Unë kurrë nuk do ta përjetoj seks si ai.

I gjithë trupi im u gjallërua.

Ndjenjat e mia për të janë më të forta dhe më të forta.

Unë e kam dashur gjithmonë, por kurrë nuk kam thënë asgjë. Ai thotë se ndihet njësoj.

I dashuri nuk është i duhuri për mua.

Ai grindet me mua për gjënë më të vogël.

Çfarë duhet të bëj?

DEIDRE thotë:

Është e qartë.

Si fillim mbylle historinë me të dashurin.

Ky djalë nuk ju meriton.

Ai të kontrollon, të bën të ndihesh për veten dhe ju debatoni shumë.

Largojeni veten nga një jetë e keqtrajtimit mendor nga ky person.

 (Kosova Sot)

9 orë e 46 minuta më parë
19/10/18