“E kam bërë me gjyshin tim”, 24-vjeçarja shokon me historinë e saj - Dashuri - Kosova Sot
“E kam bërë me gjyshin tim”, 24-vjeçarja shokon me historinë e saj

“E kam bërë me gjyshin tim”, 24-vjeçarja shokon me historinë e saj

Një 24-vjeçare mendonte se kishte gjetur dashurinë e jetës, kur u martua me një burrë 68-vjeçar.

3 muaj pas martese vajza nga Florida e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka zbuluar se burri me të cilin u martua ishte gjyshi i saj.

Historia tronditëse është pulbikuar nga portali “Florida Sun Post”, i cili shkruan:

“Vajza dhe 68- vjeçari ishin njohur në një sajt. Por një ditë teksa vajza shikon disa fotografi të vjeta gjen midis tyre edhe babain e saj. Më pas pyeti burrin e saj se kush ishte ai. Përgjigja që mori ishte. ‘Ai është djali që kam nga martesa e parë, kam vite pa e takuar’”.

 (Kosova Sot)

5 orë e 16 minuta më parë
19/10/18