“Kam bërë seks me shefen, por kam një hall” - Dashuri - Kosova Sot
“Kam bërë seks me shefen, por kam një hall”

“Kam bërë seks me shefen, por kam një hall”

Shefja ime është më e madhe në moshë dhe e mahnitshme në shtrat. Unë jam 19 vjeç dhe po punoj në spital si asistent shëndetësor.

Javët e fundit kam kaluar në repartin e lindjes. Shefja është 32 vjeçe dhe e martuar. Pak dite me pare, një koleg festoi ditëlindjen dhe atë nate u afrova shume me shefen time.

Ajo dukej ndryshe me flokët e saj të lëshuara dhe një fustan seksi.

Ajo me rrefeu se ka një djalë dy vjeç dhe burri i saj nuk e ndihmon aspak.

Pasi pimë dhe kercyem ate mbremje, u kthyem me taksi në shtëpi. Ne momentin e fundit i thashë se mund ta përcillja deri tek dera, e ajo më ftoi brenda e më kerkoi që taksia të shkonte.

Burri i saj ishte jashtë vendit dhe djali i tyre ishte me nënën e saj. Pasi u futëm brenda, ajo ra në duart e mia dhe fytyrat tona ishin shumë afër.

Më puthi mua dhe unë iu përgjigja njëlloj. Ajo sugjeroi që të ngjiteshim shkallëve. Si mund të refuzoja?Seksi ishte i pabesueshëm. Ajo me të vërtetë dinte si ta trajtonte një djalë. Qëndrova atë natë aty dhe mëngjesi ishte edhe më i mirë.Turnet tona në punë janë të ngjashme dhe kur e përfundojmë ne takohemi në makinën time. Unë e dërgoj në shtëpi, por fillimisht ndalemi për të bërë seks.

Nuk dua që të përfundojë, por e di se kjo nuk do të na çoj askund. A mendoni se ajo është shumë e madhe për mua edhe në qoftë se e heq qafe burrin e saj të padobishëm?

Përgjigjja e psikologes:

Unë mund ta kuptoj se sa joshëse është që të vazhdosh të shijosh seksin në aferë, por kjo mund t’ju largojë në mënyrë të çrregullt, në frontet personale dhe të punës. Ajo është e martuar dhe ka fëmijë. Ajo po të përdor si një lehtësim për problemet e martesën së saj. Ju jeni në moshë por ajo po abuzon me pozitën e saj. Nuk do të ishte mirë as për ty as për atë nëse dikush në spital ju zbulon. Ki pak krenari për veten, sidomos në fillim të karrierës dhe tregoi asaj gruaje se nuk do që ta rrezikosh martesën e saj apo karrierën e tënde.Dil me miq dhe gjej dikë që është i së njëjtës moshë me ty dhe që mund të të përkushtohet 100%.

(Kosova Sot)

16 orë e 36 minuta më parë
16/10/18