‘’Kë të marr dhe kë të l뒒, modelja e pavendosur mes ish burrit e të dashurit - Dashuri - Kosova Sot
‘’Kė tė marr dhe kė tė lė’’, modelja e pavendosur mes ish burrit e tė dashurit

‘’Kė tė marr dhe kė tė lė’’, modelja e pavendosur mes ish burrit e tė dashurit

Belen Rodriguez dhe piloti i Moto GP, Andrea Iannone po përjetojnë një krizë në lidhjen e tyre. Duket se për ta konfirmuar këtë lajm ka qenë një artikull i revistës “Spy”, i shkruar ditën e sotme.

Showgirl-i e cila festoi ditëlindjen e babait pa pilotin e njohur, i tha jo propozimit për të jetuar bashkë më Andrean, edhe pse ata kanë parë disa shtëpi në Milano ku mund të bashkëjetonin.

Belen duket konfuze për gjithçka , teksa ka nisur të shafqet sërish e afruar me babain e fëmijës së saj Stefano De Martinon? I ftuari i radhës në “Isola dei famosi” duket se po i afrohet ish-bashkëshortes së tij, sepse ai në fakt ka kaluar më shumë kohë në Milano sesa në Romë.

Image

(Kosova Sot)

5 orë e 0 minuta më parë
20/01/18
aaaaaaaa