Kuksianja: E dija hamshor, por më kapi, shtrivi dhe…bëri të paimagjinueshmen! - Dashuri - Kosova Sot
Kuksianja: E dija hamshor, por më kapi, shtrivi dhe…bëri të paimagjinueshmen!

Kuksianja: E dija hamshor, por më kapi, shtrivi dhe…bëri të paimagjinueshmen!

Një tjetër vajzë ka treguar shqetësimin që i krijon mungesa e marrëdhënieve të rregullta seksuale me partnerin. 

“Eh halle të tilla mos paçi kurrë o gra! U vesha seksi, u parfumosa dhe i dola në dhomë…Ai as nuk m’i hodhi sytë!

Ne të dy jemi nga Kukësi dhe jetojmë në Londër.

Kur jemi njohur, në ditët e para të lidhjes tonë bënim dashuri me pasion, e më kishte krijuar idenë se ishte një hamshor i vërtetë…

Ama pas pak javësh, diçka ndryshoi. Ai më kishte bërë të tijën, isha vajza që donte dhe të dy ramë në dashuri. Dhe ftohtësia dhe dembelizmi i tij në shtrat për mua eklipsoheshin nga ideja që ai më dashuron tashmë.

Flas për të kaluarën, sepse sot kam dhënë dorëheqjen. Kemi bashkë më shumë se dy vite, por në shtrat shohim televizor, flasim, qëndrojmë të përqafuar dhe flemë.

Më besoni vajza, nuk jeni të vetmet me këtë problem. Kam qarë, jam nevrikosur, sepse nuk mund ta pranoj refuzimin e tij.

Por as këto nuk më ndihmuan, sa herë unë shpërthej, ai më buzëqesh dhe më thotë “eja këtu” dhe më mban në krahë. Përqafimet e tij më bëjnë të lumtur, por ….

Sot kemi mbushur 4 muaj që nga hera e fundit kur kemi bërë dashuri.

Fakti është se ai thjesht nuk është i interesuar për seksin.

Të dy jemi të rinj dhe të shëndetshëm!

Nuk di çfarë dreqin ka…të jetë puna?”, shkruan ajo.

(Kosova Sot)

19 orë e 39 minuta më parë
12/11/18