Kosova Sot

Prokurorėt dhe gjyqtarėt tė "siten"

Lajme >

Duhet t'u hapet rruga profesionistëve dhe guximtarëve. "Kosovës i duhet një verifikim rrënjësor i prokurorëve dhe gjyqtarëve, në mënyrë që të pastrohet nga ata që nuk...

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Bashkėpunėtori i sulmuesit tė Munihut po pėrgatiste sulm tė ri

Autoritetet gjermane kanë arrestuar një 15-vjeçar i cili...

Tiranė, nėna braktis 3 fėmijėt e mitur

Një 37-vjeçare, nënë e tre fëmijëve, po hetohet...

Mbyllet gropa ku humbi jetėn 11 vjeēari nga Zllatari

Komuna e Vitisë ka mbyllur gropën në të cilën humbi...

Asambleistja e PDK-sė me vello nė Kuvendin Komunal

Gjatë seancës së sotme të Kuvendit të Prizrenit ndodhi...

Autori i masakrės sė Munihut ishte nazist, adhuronte Hitlerin

Vrasësi i shumëfishtë, autori i vrasjes së 9 vetave në...

Njė i arrestuar pėr atentatin me dy tė vrarė nė Vlorė

Një 42-vjeçar u ndalua nga polica e Vlorës, pasi dyshohet se i...

Mbi 1 miliardė euro armė mund tė jenė dėrguar nė Siri nga Europa

Vlerta e armëve që mund të jenë shitur nga disa vende...

1 EURO =

1.10

USD

133.40

ALL

0.84

GBP

1.09

CHF

7.33

CNY

116.14

JPY

73.85

INR

1.47

AUD

3.34

TRY

4.04

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

Kush mendoni se mė sė shumti i frikėsohen dekriminalizimit dhe reformės nė drejtėsi?

 • Politikanėt
 • Qeveritarėt
 • Gjykatėsit dhe prokurorėt
 • Mafio-biznesmenėt

   Ēarshia e Pejės, si zgjua bletėsh

   Përbri Bajrakli Xhamisë janë një varg stendash të...

   Femra

   Ēaji, pėr zbutjen e vėshtirėsive menstruale

   Mendohet se rreth 95% të grave kanë probleme gjatë menstruacioneve Edhe pse simptomat janë kryesisht të buta, në disa raste ato mund të jenë tepër të forta, kështu që, përpos dhembjeve në regjionin e barkut dhe të shpinës, mund të paraqiten edhe dhembja e kokës, pastaj mundimi, diarreja dhe vjellja, transmeton gazeta Kosova Sot Online. Ju preferojmë që të konsumoni çaj nga bimët mjekuese, të cilat, në...

   VIP

   Ekskluzive: Gent Fatali nuk ėshtė single, kjo ėshtė e dashura e tij e kahmotshme (Foto/Video)

   ‘Na e dina’ quhet kënga më e re mes reperit Gent Fatalit dhe Samanta...

   VIP

   “Lakra” e bukur me dy kėmbė (Foto)

    Heidi Klum ju kthehet të shtatëdhjetave Ajo gjithmonë vë në pah...

   VIP

   Dua Lipa: Mezi po pres tė vij nė Kosovė

   Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa do të performojë...

   VIP

   Mė mirė me Cristiano Ronaldon se sa me Kim Kardashian-in (Foto)

   Ajo festoi ditëlindjen e saj të 47-të me Kim Kardashian dhe Maria Menounos të...

   Shėndetėsia

   Ja si tė dobėsoheni duke ngrėnė kungulleshka

   Si t’i humbni kilet e tepërta pa duruar urie? Përpos që ua shkrin kilet e...

   VIP

   Modelja italiane flet pėr mbrėmjen e parė me Cristiano Ronaldon (Foto)

   Modelja italiane Cristina Buccino, pas publikimit të fotos nga revista e përjavshme...

   Dashuri

   Mėnyrat se si dashuria ndaj vetes do t’ju bėj tė suksesshėm

   Një ndër gabimet më të zakonshme që e bëjmë, është se...

   Sport
   • Fansi afrohet pėr selfie me Ronaldon – e turpshme ēfarė bėri portugezi (Video)

    Cristiano Ronaldo ndodhet me pushime në SHBA, ku është parë duke bërë shopping në Beverly Hills. Por aty ka patur një incident që ka prishur paksa imazhin e tij. Ronaldo është filmuar duke...

    Më Shumë
   • Aubameyang “shokon” Real Madridin (Foto)

    Pierre-Emerick Aubameyang ka mohuar se ka thënë se do të linte Dortmundin vetëm për Real Madridin. Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang ka mohuar se ka thënë për ZDF se Real Madrid...

    Më Shumë
   • Ja se si Ermir Lenjani ia uron ditėlindjen Lorik Canės (Foto)

    Ermir Lenjani ia ka uruar ditëlindjen kapitenit legjendar të kombëtares shqiptare, Lorik Cana. Futbollisti  i kombëtares shqiptare ka zënë mat Lorik Canën në gjumë në aeroplan, me të...

    Më Shumë

   Xhaka: Mos mė krahasoni me Schweinsteigeri

   Granit Xhaka nuk dëshiron të krahasohet me bastian...

   Cana dhe Cikalleshi sot festojnė ditėlindjet

   Dy gëzime në një ditë për Kombëtaren e...

   Xhaka tregon dy futbollistėt e tij tė preferuar

   Granit Xhaka i ka treguar dy futbollistët e tij të...

   Presidenti i Besiktasit flet pėr njė transferim tė mundshėm tė Balotellit

   Presidenti i Besiktasit, Fikret Orman, ka folur për një transferim...

   Kevin Dillard, amerikani i parė qė natyralizohet nga Shqipėria

   Kevin Dillard është amerikani i parë i natyralizuar te...

   Kjo ėshtė shuma qė kėrkon Valencia pėr Shkodran Mustafin (FOTO)

   Shkodran Mustafi mund të jetë ylli i radhës që largohet nga...

   Opinione

   Shoqėria civile kundėr terrorizmit

   Shkruan: Dominique Moisi Ndjenja e frikës dhe e dhimbjes Ne duhet...

   Pse Kosovės i duhet njė parti e re politike?

   Shkruan: Skënder Mulliqi  Qytetarit i nevojitet një...

   Ndikimi rus nė Ballkan komplikon aftėsitė e BE-sė

   Shkruan: Fatmir Arifi  Nga kjo politikë e Federatës Ruse dhe...

   Fjalimi i Donald Trump-it: “Amerika e Para”, mirėpo njė Amerikė e izoluar nga bota

   Shkruan: Christiane Amanpour Kandidati republikan ka ngjallur...

   Dossier

   Si u bė pirati shqiptar qė sundoi Mesdheun admiral i Sulejmanit tė Madhėrishėm?

   Hajredin Aga me nofkën Barbarosa fitoi merita falë taktikave të tij legjendare. Sulltani e emëroi admiral udhëheqës në marinën osmane dhe detyra e tij e parë ishte të niste ndërtimin e...

   Planeti X

   Incizimet mė tė frikshme tė kamerave pėrcjellėse

   Ju pëlqeu shkrimi i së djeshmes? Lexojeni edhe vazhdimin . Gruaja e humbur Deri këtu, kjo është fotografia më e frikshme që është parë ndonjëherë. Në foto shihet ajo që...

   Incizimet mė tė frikshme tė kamerave pėrcjellėse

   Ju pëlqeu shkrimi i së djeshmes? Lexojeni edhe vazhdimin...

   Gryka nė Monterej, e pushtuar nga djajtė

   Thuhet se një grykë në Monterej të Kalifornisë...

   Enigma nė Kamboxhia

   Angkor Vat është një kompleks i tempujve në Kamboxhia....

   Gruaja e cila sheh atė qė ne nuk e shohim

   Shkencëtarët kanë zbuluar një grua, sytë e së...

   Auto&Tech
   E meta e “iMessage”-s qė mund tė komprometojė iPhone-t, iPad-ėt, Mac-ėt

   Kontrolloni edhe një herë se cilin version të platformës moblie iOS dhe OS X jeni duke e përdorë, meqë versionet që nuk janë të rifreskuara (pa update) janë tepër të ndjeshme dhe, si...

   Më Shumë

   Mania “Pokemon Go”

   Është loja më e fundit virtuale që po çmend disa...

   Kėto janė modelet qė Volkswagen dhe Audi do t’i heqė nga prodhimi (Foto)

   Kompanitë gjermane me bazë në Bavari dhe në Wolfsburg, po...

   Mazda MX-5 e ka kėtė mundėsi tė thjeshtė, qė po adhurohet nga pronarėt e super-makinave (Video)

   Teknologjia e lartë, luksi, komoditeti dhe fuqia, janë zakonisht...

   KOSOVA SOT TV
   Femrat me tanga zihen nė taksi (Video)

   Kjo video e postuar në LiveLeak është kthyer në hit. Ajo tregon tre femra gjysmë të zveshura, që zihen në sediljet e një taksie. Vajzat janë nga Rusia, teksa video është...

   Më Shumë

   Shihni ēfarė cisti i nxjerr mjekja kėsaj gruaje (Video +18)

   Mjekja e njohur amerikane, Sandra Lee, postoi online një video duke i...

   A ėshtė ky qeni mė i madh nė botė (Foto)

   Dane është qeni  më i madh ai flenë në një...

   A ėshtė ky qifti mė romantik? Burri i propozon pėrsėri martesė nė pėrvjetorin e 16-tė (Video)

   Keith Longaman  i ka propozuar martesë bashkëshortes së tij...

   OK KIDS
   Cili akull shkrihet mė shpejtė?

   Si të veproj? Merrni dy gota të ujit boshe. Njërën prej tyre mbusheni me ujë, kurse tjetrën jo. Në të dyja gotat hedhni një kub akulli (ashtu siç e shihni në foto) . Cili kub me akull do...

   Me Shume

   Si mund tė qėndrojnė aeroplanėt nė qiell?

   Çelësi për të mbajtur aeroplanin duke fluturuar janë...

   Mėsoni se si ta bėni njė tortė me fytyra tė ndryshme (Foto)

   Për ta bërë këtë tortë iu duhen disa...

   Vera

   Kaloi dimri Erdhi vera Me lulëzim Çelën lulet,...

   >