Elita - Kosova Sot
Elita

Ju rrjedh hunda, teshtitni dhe kolliteni, kjo bimë e lirë është ilaçi

Hithrat, me shijen e tyre ngjasojnë me spinaqin, por përmbajnë pesë herë më shumë kalcium dhe gjashtë herë më shumë vitamina C, e përmbajtja e mahnitshme me klorofil ndihmon në...

Luana nuk shkon vetëm në koncerte, shihni kush e shoqëron prezantuesen (Foto)

Pas përfundimit të sezonit televiziv dhe programit të saj ‘Shiko kush Luan’, prezantuesja Luana Vjollca i është përkushtuar tërësisht këngës. Pas publikimit të dy këngëve...

TRI MËNYRA PËR T'I BËRË KËPUCËT E VJETRA SI TË REJA

othuajse secila femër në dollap ka një palë këpucë të cilat ende nuk është e gatshme që t'i largojë përgjithmonë. Por, me ndihmën e këtyre këshillave nuk do të...

Receta e Cekes: AGLIATELE ME KAÇKAVALL

PËRBËRËSIT: - 900 gr. tagliatele të freskëta (shih brumërat italian ), - kripë, - piper, - 3 vezë, - 6 fileta peshku-inçun, - 175 gr. kaçkavall belpaese, - 50 gr. gjalpë, - 1...

CILA POZITË PREFEROHET GJATË GJUMIT

Pozita në të cilën flini nuk ndikon vetëm në trupin tuaj, por edhe në shëndetin tuaj mendor. Një studim i ri tregon se disa pozita të gjumit janë më të dobishme sesa të tjerat. Sipas...
VIP

Prindërit e Adelina Eminit, festojnë përvjetorin e martesës, vajzat i befasojnë (Video)

Prindërit pasqyra më e pastër që egzistojnë në këtë botë, me fat ata që i gëzojnë dhe kanë mundësinë t'i thërrasin çdo moment:Nënë dhe Baba, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". Pikërisht sot, prindërit e këngëtares së njohur Adelina Eminit, kanë festuar përvjetorin e 45 të martesës së tyre, e me këtë rast janë mbledhur vajzat për të festuar bashkë me...

Dashuri

Doni seks gjithë natën? Ja cila është pija alkoolike që duhet të pini

Keni një dëshirë të madhe kohët e fundit të përmirësoni...

Femra

PËRDORIME BRILANTE TË GJËRAVE TË ZAKONSHME

PULLAT SI MBAJTËSE VATHËSH Jeni lodhur nga humbja e vathëve ose pjesëve...

Shëndetësia

Fuqia e tërfilit të kuq

I pasur me hormonin bimor estrogjen, tërfili i kuq mund t'iu ndihmojë grave në...

VIP

Mimoza e Shkumbini sot kanë festë, urimet s'kanë të ndalur (Foto)

Dy këngëtaret e njohur të skenës muzikore shqipe Mimoza Mustafa dhe Shkumbin...

VIP

Ganja sot më e lumtur se kurrë, ja arsyeja (Foto)

Dasmat janë ato që këngëtarët tanë i dërgojnë gjithandej...

VIP

Drenusha Latifi me stil të ri, më bukur se keni parë (Foto)

Këngëtarja dhe modelja e njohur Drenusha Latifi, viteve të fundit, është...

VIP

A po fejohen, a po martohen, a?!

Thuhet që Zayn Malik është i gatshëm t'i propozojë fejesë Gigi...

horoskopi

  • ditor
  • javor
  • mujor
  • vjetor
  • astro

më të lexuarat

1.

Shkumbin Kryeziu, kr...

10 orë e 58 minuta më parë
2.

Nëse ju sulmojnë m...

22 orë e 42 minuta më parë
3.

Ganja sot më e lumt...

12 orë e 3 minuta më parë
4.

Ja pozicionet më t...

7 orë e 40 minuta më parë
5.

Nënë e bijë me k...

16 orë e 3 minuta më parë

iq test

Cili është vendi juaj në çift?

Zini të gjithë hapësirën e shtëpisë suaj, apo i lini një kënd edhe partnerit? Përgjigjuni pyetjeve...

instagram

Më shumë