Moda e fundit në "EMPORIUM" me EKSTRA ZBRITJE! - Femra - Kosova Sot
Moda e fundit në "EMPORIUM" me EKSTRA ZBRITJE!

Moda e fundit në "EMPORIUM" me EKSTRA ZBRITJE!

Rrjeti i njohur dhe më i pëlqyer i dyqaneve "EMPORIUM", ka sjellë në treg brendet më të njohura,  duke filluar nga "ZARA", "BERSHKA", "CHIABI" si dhe shumë brende të tjera ndërkombëtare.

Ajo që e bën të veçantë këtë rrjet të dyqaneve të modës së fundit janë edhe ofertat speciale dhe të pakonkurrencë, që përgatisin për klientët. Kësaj rradhe "EMPORIUM",  ofron dicka që nuk e ofron askush në Kosovë.  Në koleksionin më të ri DIMËR, përveç  ZBRITJES -50%, "EMPORIUM" ofron edhe EKSTRA ZBRITJE shtesë prej -20%. 

Dyqanet "EMPORIUM" mund t`i gjeni në Prishtinë në qendrën tregtare CITY PARK, Zona Industriale, pastaj në qendër të Prishtinës tek Qafa, rruga e UÇK-së, dyqani tjetër është tek Hoteli Grand, dhe një tjetër  në Dardani përmbi Kurriz.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

 

 

(Kosova Sot)

 

 

10 orë e 16 minuta më parë
16/11/18