Aktorët dhe aktoret që kalojnë kufijtë teksa xhirojnë - fotogaleria - Kosova Sot
fotogaleria

më të lexuarat

1.

”Gjaku i artė”/ Vetė...

16 orë e 27 minuta më parë
2.

E tradhtova me shoku...

17 orë e 58 minuta më parë
3.

Sa herė ngjis shkall...

23 orë e 8 minuta më parë
4.

Ja si mė la taksisti...

11 orë e 44 minuta më parë
5.

E lashė gruan pėr da...

18 orë e 3 minuta më parë

instagram