CILËT TË FAMSHËM MUND TË NDAHEN GJATË VITIT 2018 DHE, PSE? - fotogaleria - Kosova Sot
fotogaleria

më të lexuarat

1.

”Gjaku i artė”/ Vetė...

11 orë e 31 minuta më parë
2.

E tradhtova me shoku...

13 orë e 2 minuta më parë
3.

Ja si mė la taksisti...

6 orë e 49 minuta më parë
4.

Sa herė ngjis shkall...

18 orë e 13 minuta më parë
5.

E lashė gruan pėr da...

13 orë e 8 minuta më parë

instagram