Kosova Sot

Monica Lewinsky ėshtė pėrbuzur nga Bill Clinton-i

Lajme >

Camille Paglia, një kritike akademike dhe sociale nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e ka rihapur skandalin që për aktorë kishte pasur Bill Clinton-in dhe Monica Lewinsky-n, tani që kanë kaluar afro...

31 minuta më parë

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Tiranė, makina pėrfshihet nga flakėt

Një automjet është përfshirë nga flakët...

12 minuta më parë

Basha: Bandat e Edi Ramės po godasin fermerėt e duhanit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar këtë...

28 minuta më parë

Monica Lewinsky ėshtė pėrbuzur nga Bill Clinton-i

Camille Paglia, një kritike akademike dhe sociale nga Shtetet e Bashkuara...

31 minuta më parë

Gjendet aeroplani i "Malaysia Airlines", i zhdukur para 18 mujash? (Foto)

Tek ujdhesa Reunion, që gjendet afër Madagaskarit në Oqeanin...

54 minuta më parë

ISIS po planifikon fundin e botės?

Nga një dokument rekrutimi që besohet se është shkruar nga...

1 orë e 2 minuta më parë

Sėrish viza pėr Ballkanin?

Edhe nëse Gjermania rivendos regjimin e vizave, ata që do ta...

1 orë e 5 minuta më parë

1 EURO =

1.10

USD

138.84

ALL

0.70

GBP

1.06

CHF

6.82

CNY

136.06

JPY

70.14

INR

1.51

AUD

3.04

TRY

4.03

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

Kush ėshtė kryeservili mė i madh ndaj shefit tė partisė nė politikėn kosovare?

 • Enver Hoxhaj (PDK)
 • Hajredin Kuēi (PDK)
 • Bekim Ēollaku (PDK)
 • Arban Abrashi (LDK)
 • Kujtim Shala (LDK)
 • Haki Rugova (LDK)
 • Ardian Gjini (AAK)
 • Ylli Hoxha (VV)
 • Bilall Sherifi (Nisma)
 • Tė tjerė
VIP

Kėshtu e dridhė Angela Martini (Video)

Angela Martini është ndër modelet shqiptare më të njohura dhe kërkuara në botë. Ajo përfaqëson bukurinë shqiptare. Angela poston çdoherë fotografi në rrjete sociale, ku shfaqet tejet seksi. Këtë herë ajo ka postuar 3 video, ku shihet duke vallëzuar, transmeton Kosova Sot. Ajo vallëzon tejet seksi, teksa në një video e dridh mjaft mirë. (Kosova Sot)     Obsessed with this song can't stop...

Shėndetėsia

Si tė shėrohen bakteret nė lukth?

Bakteret në lukth janë sëmundje shumë e shpeshtë dhe është e...

VIP

Kim nuk pėlqehet si 'franceze'

Secili projekt që ka Kim Kardashianin pjesë të tij  pëlqehet, por...

Femra

7 kėshilla pėr vijė tė pėrkryer tė llajnerit

Nëse dëshironi që fytyra  juaj të duket e mahnitshme, ka disa sekrete...

VIP

Blero diss Teutės e Dhuratės (Foto)

Mbrëmë aktorja Teuta Krasniqi psotoi këngën e Dhurata Ahmetajt në...

VIP

Ekskluzive: Ja gjėrat qė askush nuk i di pėr Encėn (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia ka lansuar së fundi këngën ‘Soul...

VIP

Argjentina, nėna mė e lumtur nė botė

Argjentina Ramosaj po shijon çdo ditë të saj si nënë. Ajo tashmë ka...

VIP

Njė teze si Era (Foto)

Motra e saj Nora solli në jetë Renee-n, dhe poston shumë foto me të por...

Sport
 • Juve ofertė tė re Draxlerit

  Juventusi është duke përgatitur ofertën e dytë për mesfushorin e Schalkes, Julian Draxler. Oferta e parë e Bianconerëve për gjermanin u refuzua, ndërsa klubi nga Bundesliga ka thënë se...

  Më Shumë
 • FSHF, deklaratė pėr ndeshjen Shqipėri – Serbi

  FSHF ka dalë me një deklaratë para sfidës kundër Serbisë. Në lidhje me organizimin e ndeshjes eliminatore të Kampionatit Evropian Francë 2016, që do të luhet në Shqipëri, FSHF...

  Më Shumë
 • Ja si pėrgatitet Messi pėr sezonin e ri (Foto)

  Lionel Messi ka filluar përgatitjet për sezonin e ri me skuadrën e Barcelonës. Dhe, këto përgatitje, ai është duke i bërë në një mënyrë mjaft të...

  Më Shumë

Szczesny transferohet te Roma

Szczesny është transferuar te skuadra italiane, Roma. Ai ka shkuar...

2 orë e 14 minuta më parë

Milani ofertė tė re pėr Romagnolin

 Milani duket se nuk ka ndërmend të heq dorë nga...

2 orë e 53 minuta më parë

Neymar fotografohet me njė bukuroshe shqiptare (Foto)

Vera nuk ka qenë aspak e këndshme për Neymar, i cili...

3 orë e 33 minuta më parë

Ja ēfarė thotė Benitez pėr Mourinhon

Rafa Benitezit nuk i pëlqejnë polemikat me kolegët e tij, aq...

3 orë e 35 minuta më parë

Champions, ja rivalėt e mundshėm tė Skėnderbeut nė “play-off”

Bazel, Salzburg, Viktoria Plzen, Steaua, APOEL janë rivalët më...

3 orë e 37 minuta më parë

Magjia e Ronaldinhos, shikoni tri bukuritė e tij (Video)

Superylli brazilian, Ronaldinho po tregon se ende di të bëjë...

4 orë e 52 minuta më parë
Opinione

Ja pse do tė funksionojė marrėveshja me Greqinė

Shkruan: Anatole Kaletsky Kriza me borxhet Asnjëherë nuk...

Me pushtetarėt e tashėm, tė korruptuar, vendi nuk ecėn pėrpara

Shkruan: Mr Bislim Aliu Kosovës i duhet një kastë e re...

Vazhdon haraēi qeveritar ndaj mėrgimtarėve

Shkruan: Florim Zeqa Vijnë me gëzim, kthehen të...

Lufta Civile e Evropės

Shkruan: Anne-Marie Slaughter E ardhmja e...

Dossier

Letra e 1950/ Prifti pukjan, pse Fan Nolit i hyri “fort nė zemėr” Rusia me komunizmin

Kuvend letrash me miqtë, letërkëmbimi i pasur i Mustafa Merlikës-Kruja, i përfshirë në katër vëllime, jep dimensionin jo vetëm të këtij personaliteti, por dokumenton e zbardh shumë...

Planeti X

A mund t’ia vendosim vetes njė tru roboti?

Neuroshkencëtari Randal Koene parashikon një të ardhme, në të cilën mendja mund të jetojë përgjithmonë, me ndihmën e një kompjuteri. Stephen Hawking së fundmi ka paralajmëruar se...

A mund t’ia vendosim vetes njė tru roboti?

Neuroshkencëtari Randal Koene parashikon një të ardhme, në...

Gazetarja e ABC-sė, gati intervistoi njė fantazmė

Një gazetare e ABC-së beson se, me kamerën e saj ka incizuar...

Ēka duhet tė dimė rreth shkrimit me kunja?

Shkrimi kuneiform mund të gjendet në shumë tabela të...

Nė “selfie” tė adoleshentes shihet njė fantazmė e vėrtetė!

Një vajzë adoleshente ishte duke bërë foto të vetvetes...

Auto&Tech
Audi prezanton modelin A5 Coupe (Foto)

 Audi po bëhet gati për të sjellë në treg modelin më të ri, A5Coupe i cili do të prezantohet vitin që vjen në Gjenevë.  A5 Coupe do të jetë...

Më Shumë

Lamtumirė Internet Explorer! Njihuni me shfletuesin e ri Edge

Për herë të parë pas disa dekadave, Microsoft ka realizuar...

6 orë e 5 minuta më parë

Twitter me aplikacion tė ri pėr Windows 10

Twitter ka përditësuar versionin e saj të aplikacionit për...

8 orë e 20 minuta më parë

Google Now nė Android ju lejon tė diktoni me zė mesazhet nė WhatsApp apo Viber

Qëkur është krijuar sistemi Android, Google Now u ka...

10 orë e 36 minuta më parë
KOSOVA SOT TV
Gjyshja vrasėse me qesen e mbushur me copa trupi (Video)

Një pensioniste, e mbiquajtur Gjyshja Kasape, ka mbajtur një ditar ku ka rrëfyer se si ka bërë të paktën dhjetë vrasëse, duke i copëtuar viktimat. Terrori i saj thuhet se ka zgjatur dy...

Më Shumë

Ja njė mėnyrė pėr ta lėnė duhanin pėrgjithmonė (Video)

Ky tipi vendosi t’i punojë një rreng mizor shokut të...

2 orë e 49 minuta më parë

Ja si reagojnė meshkujt kur tė dashurat e tyre ngacmohen nė rrugė (Video)

Kjo video është një eksperiment social, por të gjithë...

3 orë e 52 minuta më parë

Bllokon rrugėn pėr tė larė veturėn midis Londrės (Video)

Një pasanik arab ka bllokuar njërën prej rrugëve më...

5 orë e 44 minuta më parë
OK KIDS
Cili ėshtė vendi mė i thatė nė botė?

Në shkretëtirën Atakama të Kilit, të reshurat mesatare janë më të pakta se 1,3 centimetra (sa për krahasim, të reshurat mesatare të Torontos janë 81,75 centimetra dhe ato të Vankuverit...

Me Shume

Pse uji i oqeanit ėshtė aq i njelmėt?

Kur bie shi, në tokë bie ujë i freskët. Uji i shiut nuk ka...

Fakte rreth Francės

Njihuni me këtë vend mik, me popullin, kulturën dhe...

Kompjuteri

Në kompjuter unë mësoj, Botën time unë...