Kosova Sot

Drejtësia e shantazhit degradon sundimin e ligjit

Lajme >

BETEJA E HUMBUR NË LUFTËN KUNDËR KRIMIT TË ORGANIZUAR DHE KORRUPSIONIT Preteni: Asnjë ligj nuk i ka penguar prokurorët dhe gjyqtarët që të dënojnë mafiozët dhe t'ua konfiskojnë...

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Grabitësit e pamëshirshëm, ia drejtojnë thikën një foshnje dhjetë muajshe

Dy burra janë akuzuar për mbajtjen e një thike në fytin e...

Aliu: 2-3 vitet e fundit të qeverisjes, Shpend Ahmeti ka degraduar totalisht

Analisti Bislim Aliu thotë se që nga fillimi, kur ka ardhur kryetar i...

Pesë kosovarë të ISIS’it përfundojnë burgun në Kosovë

Personat që kanë vuajtur dënimin për pjesëmarrje...

130 mijë euro për organizatat që ndihmojnë viktimat e trafikimit

Në Ministrinë e Punëve të Brendshme u mbajt ceremonia e...

Moderatorja nuk i mban lotët derisa raporton për fëmijët refugjatë(Video)

Rachel Maddow, spikere e “MSNBC”, ka shpërthyer në lot...

Istogu shënon Ditën e Çlirimit

Nën patronatin e kryetarit të komunës Haki Rugova,...

Importi i qumështit nga Bosnja ngulfat prodhuesit vendorë

Ndonëse vendimi për masat mbrojtëse të qumështit...

Botimi i sotëm

Ballina

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

A po e sundon Kosovën mafia e nëntokës kriminale?

 • Po
 • Jo

   VIP of the Day

   Elita
   VIP

   Zajmina e zhveshur midis plazhit, uron bashkëshortin (Foto)

   Këngëtarja superseksi nga Shqipëria mëmë, Zajmina Vasjari, është duke i tronditur rrjetet sociale me paraqitjet e saja me shumë klas, shkruan "Kosova Sot Online". Paraqitja e radhës e Zajmines, vjen nga plazhi, ku në një fotografi, të postuar në profilin e saj në Instagram, ajo shihet përkrah bashkëshortit, të cilit ja uron ditëlindjen, në mënyrën më të veçantë, siç din vetëm...

   VIP

   Genc Prelvukaj dhe NRG BAND, lansojnë 'Dashnia jeme' (Video)

   Në bashkpunimet e shumëta mes artistësh, për verën e këtij viti,...

   VIP

   Soni Malaj në bikini, shumë pak vend imagjinatës (Foto)

   Këngëtarja e njohur Soni Malaj ka publikuar një foto në rrjetin social...

   Femra

   Ilaçet shtëpiake, në shërbim të së bukurës, që duhet t’i provoni

   A jeni adhurues i ilaçeve natyrale të përgatitura vetë? Nëse po,...

   Shëndetësia

   Kafjalli, sa i jashtëzakonshëm po aq i shëndetshëm

   Hurmat janë ushqim shumë i shëndetshëm për sistemin tretës. Njihet si...

   Shëndetësia

   RECETA PËR PIJEN SHËRUESE QË MBRON GJËNDRAT TIROIDE DHE LUKTHIN

   Në mjekësinë popullore ky ilaç përdoret tash e qindra vite, mbron nga...

   Reçeta

   Receta e Cekes: TORTË ME ÇOKOLLATË

   PËRBËRËSIT: 8 vezë, 8 lugë sheqer, 8 lugë miell, 3 lugë...

   Sport
   • UEFA prapë e shqetësuar me punimet në stadiumin e Prishtinës

    Zyrtarët e UEFA mbesin prapë të shqetësuar në FFK’në, MKRS’në dhe punekryesit, ende po zvarritën punimet në stadiumin e Prishtinës Është mbajtur sot mbledhja e radhës e...

    Më Shumë
   • Roma e shet supermbrojtësin e saj, në alarm gjigantët europian

    Klubi italian, Roma, ka vendosur ta shesë qendërmbrojtësin, Kostas Manolas në këtë verë. Për shërbimet e tij interesohen disa klube, përfshirë edhe gjigantët Real Madridi,Chelsea dhe...

    Më Shumë
   • Ky është lojtari i ndeshjes në sfidën Portugali – Marok

    Është shpallur edhe lojtari i ndeshjes në sfidën Portugali Marok Përsëri është Ronaldo, lojtari që ja siguroi tri pikë Portugalisë në një ndeshje kruciale pas barazimit të tij...

    Më Shumë

   Villarreali e dëshiron mbrojtësin e Napolit

   Mediat spanjolle raportojnë se Villarreali mund të...

   Uruguai – Arabi Saudite, formacionet zyrtare

   Uruguai dhe Arabia Saudite do të takohen në ndeshjen e rrethit...

   Ky është sekreti i Ronaldos, prapa çdo suksesi në futboll

   Legjenda e Real Madridit shënoi het-trik kundër Spanjës, duke...

   Victoria Lopyreva, tani edhe specialiste merkatoje

   E cilësuar si “Ambasadorja e Kupës së Botës”,...

   Ronaldo thyen një rekord evropian me golin kundër Marokut

   Cristiano Ronaldo e ka thyer një rekord të ri pas golit që e...

   Tifozët e Marokut ngacmojnë të dashurën e Ronaldos

   Portugalia e Cristiano Ronaldos aktualisht është duke zhvilluar...

   NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

   Opinione

   Lulëzimi i korrupsionit në një botë të globalizuar

   Shkruan: GIDEON RACHMAN  A është bërë korrupsioni...

   Pushteti i tepërt i Viktor Orbanit

   Shkruan: John Lloyd Hungaria është kryesisht e suksesshme...

   Dhjetë pikat e panegociueshme

   SHKRUAN:DR. HAKIF BAJRAMI Lufta e drejtë e UÇK-së dhe...

   Kush ishin sabotuesit dhe komplotistët e luftës së UÇK-së?

   SHKRUAN: IBRAHIM KELMENDI Për vrasjen në pusi të Zahirit ka...

   Dossier

   Ish-byroisti tregon burgun e Nanos dhe Nexhmijes: Fatosi i tha gruas së Enverit ‘ik mos më çaj…’ (E plotë)

   ARISTIR LUMEZI Rrëfimin e tij për gazetën “Panorama”, ish-anëtari i Byrosë Politike e mbyll me disa kujtime nga vitet që kaloi në burg gjatë qeverisjes së parë të...

   Planeti X

   A ekziston një racë e pastër njerëzore?

   Dy shkencëtarë në një eksperiment kanë mbledhur një grup njerëzish nga shumë vende të ndryshme, duke ua bërë disa pyetje në shikim të parë, të thjeshta. Cilit nacionalitet i...

   A ekziston një racë e pastër njerëzore?

   Dy shkencëtarë në një eksperiment kanë mbledhur...

   Zbulohet ‘ishulli rrotullues’ në Argjentinë, dyshohet se është bazë alienësh

   Një ishull i cili rrotullohet vetë është zbuluar...

   Një fotografi me të vërtetë e tmerrshme

   Kur Szigeti Gyöngyi ishte ulur një ditë për t’i...

   Pesë llojet e xhindeve

   Sipas fesë islame, ekzistojnë tri kategori të qenieve të...

   Auto&Tech
   Honda Civic Type R siguron edhe një trofe në garë shpejtësie

   Prodhuesi japonez Honda, është i paepur të tregojë se sa i fuqishëm është Civic Type R dhe për ta dëshmuar këtë, e ka dërguar në disa prej garave më të rëndësishme...

   Më Shumë

   Mercedes-AMG E63 S transformohet në një super sedan me 820 kuajfuqi

   Ky mund të jetë një ndër kombinimet e përkryera,...

   Përdoruesit e "iPhone", të zemëruar me freskimin e ri

   P ërdoruesit e "iPhone"-it nuk janë të kënaqur me...

   Risia nga “Instagram”-i që do t’ju pëlqejë

   Instagram" ka bërë me dije se përdoruesit më nuk do...

   KOSOVA SOT TV
   Shoferi i trenit në Japoni dëgjon zhurmë të çuditshme, shokohet kur në hundën e tij gjen gjymtyrë të njeriut (Video)

   Një incident i tmerrshëm ka ndodhur, pasi që shoferi i trenit kishte injoruar zhurmën e pazakontë që ishte dëgjuar pas një përplasje. Më vonë policia gjatë hetimit ka zbuluar se bëhet...

   Më Shumë

   Momenti dramatik kur trungu gjigant godet në kokë punëtorin (Video)

   Kjo video tregon momentin dramatik kur trupi i një peme të lartë...

   Elitat politike të lidhura me elitat kriminale(Foto/Video)

   Të anketuarit thonë se nuk ka asnjë dyshim se elita politike...

   OK KIDS
   Çdo gjë rreth oktapodit

   Gjendet në ujëra me temperaturë të ngrohët. Karakterizohet nga trupi i tij shumë i butë, nga truri shumë mirë i zhvilluar dhe nga tetë duar. Kanë dy sy kompleksë dhe vizioni i tyre...

   Me Shume

   A e dini se “Coca Cola” u zbulua rastësisht?

   Zbuluesi i 'Coca-Cola'- s nuk ishte një biznesmen...

   Njeriu më i vjetër që ka kërcyer me parashutë

   Donald Cripps ishte lëshuar me parashutë nga një lartësi...

   Ëndrra

   Jam Akili klasën e parë vijoi ëndërroj kur të...

   >