Aktori shqiptar tregon ‘sa e ka natën’ - Kulturë - Kosova Sot
Aktori shqiptar tregon ‘sa e ka natën’

Aktori shqiptar tregon ‘sa e ka natën’

Në “Xing me Ermalin” mbrëmjen e sotme është i ftuar aktori i madh i humorit, Muharrem Hoxha i cili është shfaqur në ekran pas kaq shumë kohësh. Nuk kishte si të ndodhte ndryshe dhe pothuajse të gjitha pyetjeve që iu bënë gjatë intervistës, Rrema i është përgjigjur me humor e duke treguar batuta.

I pyetur me humor nga moderatori Ermal Mamaqi se sa e ka natën, aktori u përgjigj: “Ermal po deshe këtë pyetje ma bëj pas programit. Më merr një natë, pastaj bëj ça të duash”, tha Rrema.

(Kosova Sot)

3 orë e 44 minuta më parë
22/09/18