Aksident trafiku mes autobusit lokal dhe një veture në Prishtinë (Foto) - Lajme - Kosova Sot
Aksident trafiku mes autobusit lokal dhe njė veture nė Prishtinė (Foto)

Aksident trafiku mes autobusit lokal dhe njė veture nė Prishtinė (Foto)

Rreth orës 21:00 në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën “Muharrem Fejza”.

Aksidenti ka ndodhur në mes të një autobusi lokal dhe një veture të tipit Audi

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia ka dal menjëherë në vendin e ngjarjes.

Pas matjeve të policisë, autobusi dhe vetura e aksidentuar janë larguar dhe është liruar rruga për qarkullim.

 (Kosova Sot) 

7 minuta më parë
17/01/18
aaaaaaaa