Nis takimi i dy presidentëve, Ilir Metës dhe Hashim Thaçit - Lajme - Kosova Sot
Nis takimi i dy presidentėve, Ilir Metės dhe Hashim Thaēit

Nis takimi i dy presidentėve, Ilir Metės dhe Hashim Thaēit

Takimi në mes të Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta dhe atij të Kosovës, Hashim Thaçi sapo ka filluar.

Pas këtij takimi, presidentët do të dalin në një konferencë të përbashkët për media. 

Presidenti i Shqipërisë u prit me nderime të larta shtetërore, nga homologu i tij Hashim Thaçi.

(Kosova Sot)

18 orë e 52 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa