Atentati në Lushnje, dy viktimat miq të kreut të bandës së Lushnjës - Lajme - Kosova Sot
Atentati në Lushnje, dy viktimat miq të kreut të bandës së Lushnjës

Atentati në Lushnje, dy viktimat miq të kreut të bandës së Lushnjës

Janë zbuluar detajet e para rreth atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Lushnjës.

Bëhet me dije se njëri nga viktimat është 27 vjeçari Zamir Lativi, shkruan Panorama. Dy të vrarëst mësohet po nga të njëjtat burime se janë miq të Aldo Bares, kreut të bandës së Lushnjës i dënuar me burgi të përjetshëm dhe vuan dënimin në një nga burgjet e sigurisë së lartë.

(Kosova Sot)

21 orë e 41 minuta më parë
26/09/18