Kremlini ngushëllon Amerikën - Lajme - Kosova Sot
Kremlini ngushėllon Amerikėn

Kremlini ngushėllon Amerikėn

Kremlini i ka dërguar sot ngushëllime Shteteve të Bashkuara për sulmin në Nju Jork, i cili vrau tetë persona duke e quajtur atë tragjike dhe çnjerëzore.

“Ne ju ngushëllojmë për këtë sulm tragjik dhe jonjerëzor”, tha Dmitry Peskov, zëdhënës i presidentit rus Vladimir Putin, raporton AFP duke cituar agjencitë ruse të lajmeve.

(Kosova Sot)

2 orë e 37 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa