25 vjeçari përdhunon vajzën në Tiranë - Lajme - Kosova Sot
25 vjeçari përdhunon vajzën në Tiranë

25 vjeçari përdhunon vajzën në Tiranë

Një vajzë është përdhunuar në banesën ku jetonte në kryeqytet, ndërsa një 25-vjeçar është shpallur në kërkim.

Një ditë më parë, vajza është paraqitur në komisariatin numër 1 për të bërë denoncimin.

Sipas të dhënave të pakta të policisë lidhur me ngjarjen, vajza ka thënë në denoncimin e saj se G.J., 25 vjeç, ka hyrë në banesën e saj dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të duke përdorur forcën.

Po punohet për kapjen e G.J., thuhet në njoftimin e policisë, pa dhënë të tjera detaje për ngjarjen.

Materialet në ngarkim të të riut iu referuar Prokurorisë së Tiranës, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

(Kosova Sot)

22 orë e 7 minuta më parë
19/06/18