Bie në kontakt me rrymën, vdes gjatë punës një 31 vjeçar në Shqipëri - Lajme - Kosova Sot
Bie nė kontakt me rrymėn, vdes gjatė punės njė 31 vjeēar nė Shqipėri

Bie nė kontakt me rrymėn, vdes gjatė punės njė 31 vjeēar nė Shqipėri

Mësohet se viktima me inicialet Sh.D, ka qenë duke punuar me betoniere në një magazinë ku aksidentalisht ka rënë më pas në kontakt me rrymën elektrike, kontakt i cili rezultoi fatal për të riun.

Njoftimi i policisë:

Më datë 31.10.2017, në Rrogozhinë, shtetasi SH.D, vjeç 31, banues në Rrogozhinë, duke punuar me betoniere në magazinën e shtetasit DH.B, vjeç 45 banues në Rrogozhinë, aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe ka gjetur vdekjen. 

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kavajë, si ngjarje aksidentale.

(Kosova Sot)

11 orë e 31 minuta më parë
25/02/18