Kështu do të jetë moti sot dhe gjatë fundjavës - Lajme - Kosova Sot
Kështu do të jetë moti sot dhe gjatë fundjavës

Kështu do të jetë moti sot dhe gjatë fundjavës

Sot dhe gjatë fundit të javës në vend parashihet të ketë mot kryesisht të vranët

Temperaturat minimale do të sillen nga 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet nga 10-13 gradë celsius.

Edhe fillimjava e ardhshme pritet të shoqërohet me temperatura të ngjashme.

(Kosova Sot)

42 minuta më parë
25/09/18