Berisha nxjerr mesazhin e dibranit për Edi Ramën, ja çfarë i shkruan ai (Foto) - Lajme - Kosova Sot
Berisha nxjerr mesazhin e dibranit pėr Edi Ramėn, ja ēfarė i shkruan ai (Foto)

Berisha nxjerr mesazhin e dibranit pėr Edi Ramėn, ja ēfarė i shkruan ai (Foto)

Ne diten kur kryeministri Edi Rama ndodhet sot ne diten e dyte te takimit te Qeverise ne Diber dhe pasi premtoi se shume shpejt nis puna per Rrugen e Arberit, ish-kryeministri Berisha ka bere nje denoncim.

Ne faqen e tij ne FB, Berisha ka postuar mesazhin e nje dibrani, derguar atij, per te treguar me fakte se sa i beson dibrani Rames.

Postimi i Berishes 

Ja sa i beson dibrani Norieges apo Edvin Kristaq Rames! sb

Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 55 minuta më parë
18/01/18
aaaaaaaa