Gjendet një mjet i pashpërthyer në Klinë - Lajme - Kosova Sot
Gjendet njė mjet i pashpėrthyer nė Klinė

Gjendet njė mjet i pashpėrthyer nė Klinė

Në fshatin  Jashanice të Klinës një ankues ka raportuar në polici se ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Njësiti policor ka siguruar vendin e ngjarjes ndërsa, njësiti për deminim I FSK-së dhe ka bërë asgjësimin e mjetit të dyshuar.

 (Kosova Sot)

12 orë e 21 minuta më parë
25/02/18