Zhduket një vajzë në Prizren - Lajme - Kosova Sot
Zhduket njė vajzė nė Prizren

Zhduket njė vajzė nė Prizren

Një femër nga Prizreni ka informuar policinë se vajza e saj e moshës së mitur, që nga data 23.11 është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rasti


(Kosova Sot)

2 orë e 57 minuta më parë
19/01/18
aaaaaaaa