Çfarë ndodhi në Itali? - Lajme - Kosova Sot
Ēfarė ndodhi nė Itali?

Ēfarė ndodhi nė Itali?

Një vorbull uji u shfaq papritur në brigjet Italiane duke u kthyer më pas në një tornado e cila shkaktoi dëmtime në Sanremo.

Videot e publikuara në rrjetet sociale dhe në YouTube tregojnë fenomenin e çuditshëm që ndodhi të premten në Sanremo.

Tornadoja e frikshme shkaktoi dëme në qytet por fatmirësisht nuk pati dëme në njerëz, vetëm dy persona u plagosën.

Shikoni videon:

(Kosova Sot)

16 orë e 25 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa