Berisha i VV-së pas dorëheqjes së Ymerit: S’met kush pa u korit! - Lajme - Kosova Sot
Berisha i VV-së pas dorëheqjes së Ymerit: S’met kush pa u korit!

Berisha i VV-së pas dorëheqjes së Ymerit: S’met kush pa u korit!

Anëtari i Vetëvendosjes, Nazmi Berisha përmes rrjetit të tij social Facebook ka reaguar pas dorëheqjes së Ymerit nga pozita e kryetarit të VV-së.

Berisha duke ironizuar ka thënë se nuk mbet kush pa u korit.

“Dhe më e keqje nuk qëndron tek korija, po tek ai që korinë e paraqet si vyrtyt!”, ka shkruar ai.

(Kosova Sot)

7 orë e 8 minuta më parë
25/04/18