Çmendet nëna, nxjerr në shitje fëmijët: Për arsye ekonomike, i kam të ish-burrit… (Foto) - Lajme - Kosova Sot
Ēmendet nėna, nxjerr nė shitje fėmijėt: Pėr arsye ekonomike, i kam tė ish-burrit… (Foto)

Ēmendet nėna, nxjerr nė shitje fėmijėt: Pėr arsye ekonomike, i kam tė ish-burrit… (Foto)

Një nënë nga Fieri me inicialet E.R., ka tronditur rrjetin social me postimin e saj. Nëna ka nxjerrë në shitje dy fëmijët e mitur për inat të ish-burrit.

Denoncimi është bërë nga babai i fëmijëve me inicialet V.G., banues në Tiranë, i cili i shqetësuar thotë se ky postim vjen si “hakmarrje” e ish-gruas së tij.

I riu, baba i dy fëmijëve, i martuar tashmë me një grua tjetër thotë se ish-gruaja e tradhtonte dhe pas shumë kohësh ata janë divorcuar.

Tashmë ajo nuk e lejon që fëmijët ta takojnë dhe është larguar në Greqi te prindërit e saj

.

(Kosova Sot)

15 orë e 3 minuta më parë
24/01/18