Rrahje në Gurrakoc të Istogut, katër të lënduar - Lajme - Kosova Sot
Rrahje nė Gurrakoc tė Istogut, katėr tė lėnduar

Rrahje nė Gurrakoc tė Istogut, katėr tė lėnduar

Tre persona janë arrestuar në Gurrakoc të Istogut, pasi kanë rrahur me shufër metalike një person

Të gjithë të përfshirët në rrahje kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.


(Kosova Sot)

18 orë e 28 minuta më parë
23/02/18