Ndërron jetë mjeku i njohur kosovar (FOTO) - Lajme - Kosova Sot
Ndërron jetë mjeku i njohur kosovar (FOTO)

Ndërron jetë mjeku i njohur kosovar (FOTO)

Ka ndërruar jetë mjeku i njohur  Agim Siqeca.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë miku i tij Haxhi Avdyli, i cili është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Avdyli e ka përshkruar Agim Siqecën si një mik të mirë, dhe njeri me plot energji.

Postimi i plotë i Haxhi Avdylit në Facebook:

Image

 

(Kosova Sot)

12 orë e 23 minuta më parë
25/09/18