Kosova Sot

Milionat e pistė tė fushatės rrjedhin nėn hundėn e Prokurorisė

Lajme >

ZERO TRANSPARENCË PËR FINANCAT E SUBJEKTEVE POLITIKE Sponsorimet e paligjshme çojnë në afera korruptive pas formimit të qeverisë "Bazuar në praktikat e deritanishme, dyshohet se të...

Cilësia e Ajrit

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Ahmeti:Bizneset e pista financojnė partitė politike me 'cash"

Analisti Hidajet Ahmeti është me dyshim të plotë se...

Liderit opozitar rus nuk i lejohet tė garojė pėr president

Udhëheqësi opozitar rus, Alexei Navalny, u ndalua zyrtarisht nga...

Rusia kėrcėnon me bllokimin e Telegramit

Rusia kërcënoi sot me bllokimin e postës së mesazheve...

Rritet ēmimi i kafes nė bursat ndėrkombėtare

Konsumi i kafes është rritur me 35 tonë në Shqipëri...

Krasniqi: Qeveria e re me mė pak ministri

Qeveria në largim kishte më se 21 ministri dhe secila ministri i...

Besimtarėt po vazhdojnė tė sigurt lutjet nė Xhaminė e Madhe tė Mekės

Besimtarët myslimanë po vazhdojnë lutjet e tyre sigurt në...

Koreja e Veriut e quan ‘psikopat’ Donald Trumpin

Gazeta shtetërore e Koresë së Veriut e ka quajtur Donald Trumpin...

Baraliu:Kemi gjyqėsi selektive!

Profesori universitar, Mazllum Baraliu, ka ritheksuar atë që...

1 EURO =

1.12

USD

129.30

ALL

0.88

GBP

1.09

CHF

7.65

CNY

124.47

JPY

72.19

INR

1.47

AUD

3.92

TRY

4.11

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

A duhet hapur dosjet se kush kanė qenė dhe janė spiunė tė UDB-sė nė Kosovė?

 • Po
 • Jo

   Selimi: Nė dorėn e LDK-sė, Qeveri ose zgjedhje tė reja

   Njëri ndër figurat më me ndikim në Lëvizjen...

   VIP

   Sexy Flaka me stil afrikan! (Foto)

   Flakën e mbajmë mend më shumë për vokalin e saj, mirëpo tani ajo do të idetifikohet edhe me lnjat e saj trupore, shkruan Kosova Sot Online. Këngëtarja simpatike nga Gjakova është “tretur” për një kohë të gjatë nga skena muzikore. E, në anën tjetër duket se ajo nuk e ka lënë anash aspak kujdesin për vijat e saj trupore. Në foton e fundit Flaka ka ekzpozuar linjat e saj trupore ku duket mjaftë joshese. (Kosova...

   VIP

   Aurela Gaēe: Takimi i parė me Skerdin, ja ēfarė mė tha Eli

   Sot gjatë programit “Lart e Poshtë”, që pati premierën në...

   Shėndetėsia

   Reēeta, qė shėron kancerin e lėkurės

   Një grua tregon se si nëna e saj ishte diagnostikuar me një lloj të kancerit...

   VIP

   Adelina Ismaili, pėr herė tė parė nė ekran me tė birin (Foto)

   Diva e skenës shqiptare, Adelina Ismaili ka zgjedhur programin e nisur sot në ekranin e...

   Shėndetėsia

   NĖ VEND TĖ ASPIRINĖS, HANI QERSHI

   Qershitë janë pemë e preferuar që padurim presim t'i shijojmë. Pos...

   VIP

   Afėrdita Dreshaj reklamon Ferrari-n e tė dashurit (Foto)

   Ish-Miss, modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj vazhdimisht tregon në rrjetet...

   VIP

   Kė e vizitoi Fjolla Morina? (Foto)

   Këngëtarja seksi Fjolla Morina edhe pse është nënë e dy...

   VIP

   Geti shndėrrohet nė meksikan! (Foto)

   Geti i nnjohur për të gjithë si një reper i cili i kushton më së...

   Sport
   • Enis Bardhi fantastik nė evropianin U21, realizon supergol kundėr Portugalisė (Video)

    Enis Bardhi po vazhdon të shkëlqen në kampionatin evropian për grupmoshat e reja deri në 21 vjet. Mesfushori me tipare sulmuese ka qenë protagonist edhe në takimin e dytë të kampionatit. Pesë...

    Më Shumë
   • Arsenali do t’i shes nėntė lojtarė gjatė verės

    Arsenali është i gatshëm t’i shesë më shumë se njëmbëdhjetë lojtarë gjatë kësaj vere. Pavarësisht faktit se Arsenali po e konsideron shitjen e nëntë lojtarëve,...

    Më Shumë
   • Kjo video do t’ju bind se Barcelona ka tė drejtė qė ofron 70 milionė euro pėr Dembelen (Foto/Video)

    Barcelona është gati të ofrojë 70 milionë euro për anësorin e Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele. Për shumë kë kjo shifët duket e ekzagjeruar, por shumë nga ata që e thonë...

    Më Shumë

   “Ronaldo ėshtė lojtari mė i mirė nė botė, por nuk i frikėsohemi”

   Trajneri i Zelandës së Re thotë se Ronaldo është...

   Pas ndėshkimit tė rėndė, reagon Skėnderbeu: Federata Shqiptare e Krimit…

   Klubi i Skënderbeut ka reaguar pas vendimit të Komisionit të...

   Piloti i Formula 1 pėrplaset keq nė pistėn e Bakut (Video)

   Kryeqyteti i Azerbajxhanit Baku do të jetë mikpritës i...

   Zyrtare: Dren Feka lė Hamburgun pėr tė kaluar nė Luzern

   Mbrojtësi shqiptar, Dren Feka, ka vendosur që të kalojë...

   Barca sjell tre lojtarė: Nė formacionin e ri, Messi me rol tė ri nė fushė (Foto)

   Barcelona pritet të sjell lojtarë të ri në radhët e...

   Interi tė pakėnaqur me ofertėn e Manchester Unitedit pėr Perisicin

   Inter nuk është i kënaqur me ofertën për Ivan...

   NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

   Opinione

   Liberalizmi nė llogore

   Shkruan: Ana Palacio RENDI BOTËROR LIBERAL MBETET LARG TË QENIT I...

   Shpirti human i njė reformatori

   Shkruan: Florim Zeqa Reformat në LDK "Ideologjia mund të...

   Eurozona duhet tė reformohet ose tė vdesė

   Shkruan: Kenneth Rogoff Me zgjedhjen e një presidenti centrist,...

   Dossier

   “Ferri i Spaēit”/ Ish-i burgosuri politik: Pashė si u pushkatua vėllai i kėngėtares Liljana Kondakēi

   Ishte vetëm 19 vjeç kur përfundoi në birucat e kohës së diktaturës. Për 12 vjet ka përjetuar ferrin në Burgun e Spaçit, duke u përballur me vuajtjen, torturat, urinë,...

   Planeti X

   Kamera e vėzhgimit incizon diēka tė frikshme

   Pronarja e një kafeneje, Julie Cooper, kishte fikur celularin e tmerruar, pasi që kishte parë shenjat e fantazmës. Pronarja e kafenesë, e kishte parë hijen e çuditshme derisa rrinte e shtrirë në shtrat...

   Kamera e vėzhgimit incizon diēka tė frikshme

   Pronarja e një kafeneje, Julie Cooper, kishte fikur celularin e tmerruar,...

   Zbulohet planeti mė i nxehtė nė gjithėsi

   Shkencëtarët zbuluan planetin KELT-9b, e cila është e...

   NASA njofton: Zbulohen 219 planetė tė tjerė

   NASA njoftoi zbulimin e 219 planetëve të tjerë të...

   Auto&Tech
   "SUV" nga "Jaguar" arrin nė korrik

   Brendi, që për dekada rresht ishte i njohur për limuzinat luksoze dhe veturat sportive, është nisur në pushtimin e territorit me "SUV/crossover", me modelin "F-Pace". Se në "Jaguar"...

   Më Shumë

   RISIA "FERRARI 812 SUPERFAST"

   Modeli "F12" ishte një hap i madh përpara...

   "Opel" zbulon tė dhėnat pėr motorėt dhe ēmimet pėr "Grandland X"

   "Opel" që në muajin prill kishte publikuar fotot e SUV-it...

   Samsung prezanton telefonin e dytė me kapakė me palosje

   Dy modele do të prodhohen: një model LTE dhe një 3G. Telefoni do...

   KOSOVA SOT TV
   Skamja nė barakėn e tmerrit, Shpendi i ngarkon me fatura pėr tatim (Video-Foto)

   Makfirja bashkëshortin e ka të sëmurë rëndë E lodhur dhe e dërrmuar nga skamja dhe vuajtjet e jetës, Makfire Selmani u drejtohet të gjithëve me një apel për ndihmë, në prag...

   Më Shumë

   Burjani:Tė qenit deputet dhe ministėr, jo mė shumė se dy mandate (Video)

   Analisti politik Blerim Burjani thotë se kjo murosje e skenës...

   Myslimanes ia heqin shaminė me forcė (Video)

   Një ngjarje e rëndë ka tronditur një qendër tregtare...

   OK KIDS
   Historia e tenisit

   Disa njerëz besojnë se egjiptianët, grekët dhe romakët e lashtë kanë luajtur versione të ndryshme të tenisit. Nuk është zbuluar përshkrimi i ndonjë loje të ngjashme me tenisin,...

   Me Shume

   Fillimi i tė shkruarit

   Shkrimi ishte zbuluar në Mesopotami, rreth vitit 3.200 para erës...

   Ēka e bėn Diellin dhe Hėnėn tė rrezatojė?

   Është interesante si nuk i mendojmë asnjëherë...

   Rreze lirie

   Kohera te erreta nxi nga ulerima lufta pelciste vdisnin shume...

   >