< Kosova Sot

Bill Clinton ballafaqohet me akuza tė reja pėr keqtrajtim seksual

Lajme >

Bill Clinton është duke u ballafaquar me akuza të reja, shpërthyese, për keqtrajtim seksual nga katër gra, bëjnë me dije burime të larta të Partisë Demokratike dhe një zyrtar, i cili ka...

Cilësia e Ajrit

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Bill Clinton ballafaqohet me akuza tė reja pėr keqtrajtim seksual

Bill Clinton është duke u ballafaquar me akuza të reja,...

Palestinezėt ngrijnė raportet me Amerikėn

Zyrtarët palestinezë njoftuan sot ngrirjen e takimeve me...

Policia Speciale arreston njė person nė Prishtinė

Policia e Kosovës, përkatësisht Njësia Speciale pak minuta...

Mbledhja e dy qeverive Kosovė-Shqipėri mė 27 Nėntor

Më 27 nëntor pritet të mbahet mbledhja e katër me...

Katėrvjeēarit i largohen ngėrēet me vaj kanabisi

Alex është diagnostikuar me sëmundjen e mitokondrive, me...

Befasi nė Istog, ēfarė ndodhi me kėto vota?

Istogu është komuna me më së shumti vota të...

NUMĖROHET NJĖ VENDVOTIM NĖ PRIZREN, NDRYSHON REZULTATI

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rinumëruar votat në një...

Ky ėshtė reagimi i deputetėve, kur Mugbe jep dorėheqje (Video)

Diktatori  Robert Mugbe më në fund ka dhënë sot...

1 EURO =

0.00

USD

0.00

ALL

0.00

GBP

0.00

CHF

0.00

CNY

0.00

JPY

0.00

INR

0.00

AUD

0.00

TRY

0.00

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

A duhet hapur dosjet se kush kanė qenė dhe janė spiunė tė UDB-sė nė Kosovė?

 • Po
 • Jo

   A e shiti LSI-ja Manjanin? Ja si pėrgjigjet Monika Kryemadhi

   Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e...

   VIP

   Modelja shqiptare tregon tė vėrtetėn pas akuzave: Kam lindur pa…

   Rreferuar belit të hollë qe ajo ka, ka pasur shume thashetheme se modelja Aurela Hoxha ka hequr disa brinjë, madje publiku kishte vazhduar më tej duke i kërkuar Aurelës të postonte foto kur kishte qënë 13 vjeç për të vërtetuar linjat e trupit të saj. Modelja e ka sqaruar kete gje nje here e mire mbremjen e djeshme ne “Dance with me” ku tha: “Është një pyetje që shpeshherë e kam kthyer me shaka, por po shoh që po...

   Shėndetėsia

   Simptomat e ēuditshme, qė paralajmėrojnė problemet me zorrė

   A mund të keni probleme me zorrët? Mësoni disa nga simptomat befasuese dhe...

   VIP

   Shkėlqimi i loēkės (FOTO)

   Bebe Rexha nuk i lë hapësirë imagjinatës. Gjithë stinën e verës...

   Shėndetėsia

   TRASHIN LĖNGJET E PEMĖVE, POR JO EDHE PEMĖT

   Studimin që e ka financuar Ministria amerikane e Bujqësisë, i bërë në...

   VIP

   Engjėllushja me krahė shumėngjyrėsh

   Adriana Lima mbizotëron Shangain Si një ndër modelet me...

   Reēeta

   Receta e Cekės - Reēel me karota

   Karotat e qëruara kalohen në rende. Shtohet sheqeri dhe lëngu i 8 portokajve....

   VIP

   "Isha vetvetja" (FOTO)

   Ajo është aktore dhe këngëtare e njohur britanike, me rrënjë nga...

   VIP

   KTHIMI I BUKURISĖ

   Candice Swanepoel shkëlqen me të brendshmet e ndezura Ajo kishte munguar te ngjarja e...

   Sport
   • Formacionet zyrtare: Dortmund – Tottenham

    Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Dortmund – Tottenham Dortmund dhe Tottenham kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të fazës së grupeve të...

    Më Shumë
   • Formacionet zyrtare: Apoel – Real Madrid

    Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Apoel – Real Madrid Apoel dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të fazës së grupeve të Ligës...

    Më Shumë
   • Formacionet zyrtare: City – Feyenoord

    Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes City – Feyenoord Manchester City – Feyenoord kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të fazës së grupeve të...

    Më Shumë

   Strakosha me profesion tė ri

   Jo vetëm një portier i talentuar që po shkëlqen në...

   ​‘Triumph’ shkon nė Londėr, pyetje pėr Canėn

   Në Londër do të shfaqet për herë të parë...

   Botėrori 2018, ėndėrr qė mund tė bėhet realitet pėr Lapadulan

   Italia mbeti jashtë Botërorit të Rusisë, që do të...

   Isco nga 0 nė 310

   ​Isco Alarcon këtë sezon është futbollisti më i...

   Tjetėr problem pėr Tavecchion, akuzohet pėr ngacmim seksual

   Ish-kryetari i Federatës së Futbollit të Italisë, Carlo...

   Xavi tregon se ku duhet tė pensionohet Messi

   Xavi Hernandez ka folur për të ardhmen e yllit të...

   NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

   Opinione

   Kutia e Pandorės e Epokės digjitale

   Shkruan: CARL BILDT A është bota duke shkarë në...

   Nuk kemi probleme me familjen Devolli, por me firmėn qė na solli ushqim kafshėsh

   SHKRUAN: RESHAT BADALLAJ ZHURIANI Jam marrë me BANDËN...

   Tundimi populist i Arabisė Saudite

   Shkruan: ISHAC DIWAN Shumica e përpjekjeve për të kuptuar...

   Nuk merrem me familjen, por me krimet e bandės "Devolli", qė u dėnua me 500 mijė euro pėr evazion fiskal

   SHKRUAN: RESHAT BADALLAJ - ZHURIANI Banda serbiane famëkeqe serbiane...

   Dossier

   Nipi i Zogut, pėrgjigje Pezės: E vėrteta e “flirtit” tė Enverit me Geraldinėn

   “Mitomani” dhe “fyerje ndaj figurës së Mbretëreshës Geraldinë”. Kështu e ka konsideruar provokimin e radhës të Alfred Pezës, nipi i Mbretit Zog, Skënder Zogu. Përmes...

   Planeti X

   Parashikimi i frikshėm: 2018 do jetė viti i tėrmeteve shkatėrrimtare

   Parashikime te frikshme na vijne per vitin 2018 nga shkencetaret, e cilet thone se viti qe vjen do te jete viti i termeteve shkaterruese. Skemat e tërmeteve shkatërruese do të arrijnë vitin e ardhshëm për shkak...

   Parashikimi i frikshėm: 2018 do jetė viti i tėrmeteve shkatėrrimtare

   Parashikime te frikshme na vijne per vitin 2018 nga shkencetaret, e cilet thone...

   A mund tė krijojmė fantazma pėrmes energjisė sė mendjes?

   Çështja e fantazmave është një ndër...

   Vrimat misterioze nė Rusi

   Kohëve të fundit disa njerëz në Rusi kanë filluar...

   Parashikimi i tmerrshėm i Nostradamus’it pėr 2018

   Fizikani francez që parashikoi edhe vdekjen e tij, Nostradamus ka...

   Auto&Tech
   Shkoda e parė elektrike arrin nė vitin 2020

   Shkoda njoftoi se në vitin 2020 fabrika Mlada Boleslav do të fillojë prodhimin e automjeteve elektrike. Elektrifikimi i Shkoda do të fillojë me versionet hibride plug-in të modeleve Superb dhe Kodiaq. Të dy...

   Më Shumë

   Ky ėshtė Lamborghini i veēantė qė mahniti banorėt e Tokios (Foto)

   Derisa kalonte në rrugë, të gjitha kokat ishin të kthyera...

   Apple iMac Pro bėhet me ko-procesor A10 Fusion

   Modeli i ri i kompjuterëve iMac Pro do të arrijnë gjatë...

   Vidhen 31 milion dollar nė monedha kriptografike, bie Bitcoin

   Monedhat janë të lidhura ngushtë me paranë tradicionale...

   KOSOVA SOT TV
   Burjani: Votuesi nuk ėshtė vetėdijėsuar sa duhet (Video)

   Sipas analistit Blerim Burjani, zgjedhjet lokale nuk tregojnë asgjë më shumë se një konfuzitet të madh të krijuar tek qytetarët , një paqartësi të madhe dhe humbje të logjikës dhe...

   Më Shumë

   Duhet tė ashpėrsohet kontrolli i cilėsisė sė derivate tė naftės (VIDEO)

   Qytetarët e anketuar nga “Kosova Sot” kanë vlerësuar...

   Qeni pėrpiqet tė zgjojė pronarin pa ndjenja nė rrugė, video qė dridh zemrėn (Video)

   Këto pamje tepër prekëse kanë përlotur dhe emocionuar...

   OK KIDS
   Kush e zbuloi gramafonin?

   Zbuluesi i parë i fonograf-it (gramofonit të mëvonshëm) ishte amerikani Thomas Alva Edison në vitin 1877, i cili kishte planifikuar të zbulojë një inçizues diktimi për punë në...

   Me Shume

   Papagajt mund tė jetojnė deri nė 100 vjet

   Jetëgjatësia e papagallit ndryshon sipas species, por shkon nga 40...

   A e dini cili ėshtė tipari kryesor i luanit?

   Luani është një kafshë e fuqishme që ndryshe njihet...

   Rreze lirie

   Kohera te erreta nxi nga ulerima lufta pelciste vdisnin shume...

   >