Kosova Sot

Shpend Ahmetin e ka futur nėn kontroll parapolitika

Lajme >

ANALISTËT I KOMENTOJNË ÇARJET E VV-SË DHE KËRKOJNË QË PRONTISTËT, JAHTISTËT E DEVOLLISTËT TË LARGOHEN Badallaj: Shpend Jahti është dërguar aty si emisar i bandës...

Cilësia e Ajrit

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Policia zbulon 11 shtetase tė huaja qė punonin ilegalisht nė njė lokal nate

Policia e Kosovës, natën ndërmjet 17 dhe 18 janarit ka realizuar...

Ahmeti: Vrasja e Oliver Ivanoviqit ėshtė njė vrasje e planifikuar

Analisti Hidajet Ahmeti tha për "Kosova Sot", se beson që...

Hertica: Tė 'fortėt' me vota tė partisė kishin edhe njė takim maratonik

Sipas analistit Ali Hertica, themeluesi i VV-së, Albin Kurti, u paraqit si...

Paloka: Edhe mė budallai i Rilindjes e kupton qė Rama ka frikė nga drejtėsia

Deputeti i PD-së, Edi Paloka ka reaguar në lidhje me ndryshimet e...

Kelmendi:Baton Haxhiu, zagar i marionetės kuislinge Thaēi

Njëri nga themeluesit e ish-Lëvizjes Popullore të Kosovës,...

Ambasada e SHBA iu ka refuzuar vizėn? Ja rastet kur mund tė aplikoni sėrish

Ambasada amerikane në Tiranë ka njoftuar të gjithë...

Grapci: Vjedhje e hapur nga pushtetarėt

Dardan Grapci, ekspert i ekonomisë, tha për "Kosova Sot" se...

1 EURO =

0.00

USD

0.00

ALL

0.00

GBP

0.00

CHF

0.00

CNY

0.00

JPY

0.00

INR

0.00

AUD

0.00

TRY

0.00

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

Si e vlerėsoni punėn e deritanishme tė Hashim Thaēit, Ramush Haradinajt dhe Kadri Veselit?

 • Tė suksesshme
 • Tė dėshtuar

   Elita
   VIP

   Leonora Jakupi ėshtė mbėshtjellur mirė (FOTO)

   Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi, për t'i rezistuar motit të ftohët, dhe gripit sezonal, është mbështjellur mirë dhe ka dalur të shëtis në parkun e Gërmisë, shkruan "Kosova Sot Online", ajo këtë moment e ka ndarë dhe me ndjekësit e saj në Instagram.Kënga e fundit e këngëtares Jakupi, mbetet "E pa prekur", e cila u mirëprit nga publiku.     (Kosova Sot)

   VIP

   Ja kush po ia bėn kafen Likit! (FOTO)

   Humoristit të njohur kosovar Vedat Bajramit, i njohur në publik për rolin e Likit,...

   VIP

   Morena Taraku t'i merr sytė nga bukuria (Foto)

   Hit këngëtarja e rrjeteve sociale Morena Taraku, edhe më 2018 vazhdon të...

   VIP

   Patrisi nuk e le Tunėn vet,sė bashku nė New York (Foto)

   U përfolën se janë ndarë, thashethemet për çiftin e estradës...

   Shėndetėsia

   Kėtė pjesė tė arrave e hedhim, mund tė shėrojė tė gjitha sėmundjet e zemrės

   Çaji nga membrana që ndan pjesën e arrave, të cilën gjithmonë e...

   Shėndetėsia

   SI T'I MERRNI ANTIBIOTIKĖT DHE ILAĒET PĖR GJĖNDRAT TIROIDE?

   Antibiotikët dhe ilaçet për gjëndrat tiroide janë medikamente të...

   VIP

   Miriam Cani mahnit me pamjen e saj natyrale

   Këngëtarja e njohur Miriam Cani në fundin e vitit 2017 shënoi rikthimin e saj...

   Reēeta

   Receta e Cekes: TORTA “BOHEM”

   PËRBËRËSIT: 10+6 kokë vezë, 250 gr sheqer pluhur, 500 sheqer, 15 gr kakao...

   Sport
   • Publikohet fotoja, tifozi sulmoi gjyqtarin e ndeshjes Chelsea – Norwich (Foto)

    Një tifoz i Chelseat ishte i frustruar nga gjyqtari Graham Scott, dhe u fut në fushë për ta sulmuar. Për fat të mirë, sigurimi në “Stamford Bridge” reagoi shumë shpejtë duke kapur...

    Më Shumë
   • Zidane nuk e fton BBC-nė pėr ndeshjen ēerekfinale nė Kupėn e Mbretit

    Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, do ta nisë ndeshjen e parë çerekfinale në Kupën e Mbretit kundër Leganes me treshen Borja Mayoral, Marco Asensio dhe Lucas Vazquez, pasi nuk i ka ftuar titullarët...

    Më Shumë
   • Interi e kėrkon sulmuesin e Liverpoolit

    Interi është duke tentuar të huazojë Daniel Sturridge, por Sky Sports mëson se Liverpooli më parë do të preferonte një marrëveshje permanente për shitjen e tij. Sturridges i duhet të...

    Më Shumë

   Neymar nuk ka klauzolė lirimi nė kontratėn e tij me PSG-nė

   Marcos Motta, përfaqësuesi ligjor i yllit të Paris...

   Renditja e FIFA-s: Kosova pėson rėnie, Shqipėria ngjitet pėr dy vende

   Kombëtarja e Kosovës në futboll e ka humbur një vend...

   Australian Open: Federer dhe Djokovic kalojnė nė rrethin e tretė, eliminohet Wawrinka

   Edhe rrethi i dytë i Australian Open ka sjellë befasi, pasi tenisti i...

   Dy trajnerėt qė mund tė zėvendėsojnė Zidanin nė Real

   ​Zinedeine Zidane mund të largohet nga Real Madrid në fund...

   Neymar – Hazard – Lewandowski, treshja bombė qė zėvėndėson BBC-nė

   Real Madridi po kalon nëpër një fazë të tranzicionit...

   Pyetet pėr kthimin nė Real? Kjo ėshtė pėrgjigja e James

   James Rodriguez nuk e di të ardhmen, por thotë se për momentin...

   NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

   Opinione

   Emmanuel Macron ka pasur sukses aty ku tė tjerėt kanė dėshtuar

   Shkruan: NICOLAS COLIN NËSE ARRIN SUKSES, ATËHERË AI DO TA...

   "Monologu" i brendshėm serb pėr Kosovėn po i afrohet fundit

   Shkruan: ADIL FETAHU Rreth Kosovës nuk ka një konsensus, ka...

   Kur tiparet tona hyjnė nė fazėn e harresės kolektive!

   Shkruan: SKËNDER MULLIQI Po shemben vlerat njerë- zore, po...

   Kush e solli Gjykatėn Speciale?

   Shkruan: RESHAT BADALLAJ ZHURIANI  Popullit nuk i tregohet e...

   Dossier

   “Nesėr vij me Titon, pėrgatisni kėto parrulla”/ Historiani publikon telegramin e Enver Hoxhės nga Beogradi

   Historiani dhe ish-kreu i arkivës në ministrinë e Brendshme, Kastriot Dervishi ka publikuar për herë të  parë një telegram të dërguar nga Enver Hoxha gjatë një vizite të tij...

   Planeti X

   Gruaja qė kishte parashikuar vdekjen e saj

   Pak kohë para se të shkonte në udhëtimin e saj për në Tajlandë, Serena Booker kishte vizituar shumë miq e dashamirë të saj, me të cilët ajo ishte ndarë mallëngjyeshëm, duke...

   Gruaja qė kishte parashikuar vdekjen e saj

   Pak kohë para se të shkonte në udhëtimin e saj për...

   Tregimet e frikshme pėr mallkimet, qė janė pėrmbushur

   Tregimet për mallkime edhe ashtu janë shumë të frikshme,...

   Reja qė tė ēmendė

   Kohët e fundit janë duke u përhapur me të madhe pamjet e...

   Ēka ndodh pasi qė tė ringjallemi?

   Çështja e jetës pas vdekjes është një mister i...

   Auto&Tech
   WhatsApp me funksion tė ri kundėr mesazheve tė padėshiruara

   Ashtu si të gjitha shërbimet në internet, WhatsApp është gjithashtu i prekshëm ndaj spamit, por kompania tani po teston një metodë të re që do të kapërcejë këtë...

   Më Shumë

   Lansohet Land Rover Defender Works V8 i edicionit tė limituar me 400 kuaj fuqi

   Prodhimi i Land Rover Defender është ndalur 2 vite më parë,...

   Pėr shkak tė njė gabimi nė "WhatsApp", hakerėt e shohin 'chatin' tuaj

   Pas verifikimeve të sigurisë, është zbuluar një gabim...

   Tre celularė tė rinj "Sony"

   "Sony" ka një treshe të re të celularëve...

   KOSOVA SOT TV
   Babai i bleu vogėlushes sė tij njė pitbull, pesė ditė mė vonė ajo u sulmua pėr vdekje nga qeni

   Një baba nga Oklahoma tha se është i tronditur pasi vajza e tij 3-vjeçare u sulmua keq nga një qen i familjes, të cilin ai e kishte blerë vetëm pesë ditë më parë. Sipas mediave...

   Më Shumë

   Politikanėt e pėrēarė nė vitin e Skėnderbeut (Foto/Video)

   Të anketuarit e “Kosova Sot” vlerësojnë sa ka...

   Skėnderbeu, kampion i pavarėsisė kombėtare (Video)

   Lajçi: Fitoret e shumta ushtarake dhe të njëpasnjëshme e...

   VIDEO rrėnqethėse: Rrėmben foshnjėn e porsalindur qė flinte pranė nėnės...

   Kamerat e sigurisë brenda spitalit të gjinekologjisë, kanë...

   OK KIDS
   Pėrse hapim gojėn?

   Zakonisht ne hapim gojën kur jemi të lodhur dhe të mërzitur dhe me siguri frymojmë ngadalë dhe jo thellë. Në këto raste, sistemi automatik i trurit nxjerr një frymë të thellë, kjo...

   Me Shume

   Ēfarė e bėn lėvozhgėn e vezės aq tė fortė?

   A e keni menduar ndonjëherë se pse pulat nuk thyejnë vezën...

   Si noton toka nė hapėsirė dhe nuk rrėzohet?

   Nëse në të vërtetë toka...

   Rreze lirie

   Kohera te erreta nxi nga ulerima lufta pelciste vdisnin shume...

   >