Kosova Sot

Shefi i shefave tash ka punė me drejtėsinė

Lajme >

Prokuroria Speciale vendos të hetojë skandalin "Pronto" Analistët presin që organet përkatëse të ndëshkojnë oligarkët  Në një kumtesë të Prokurorisë...

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Kapet nė aeroport duke shkuar nė Siri 17 vjeēari nga Gjilani

Lirim Robelli 17 vjeçar nga Gjilani është ndaluar nga Policia...

Dhimbja e menstruacioneve i doli tė jetė kancer

Një e re dhimbjet e së cilës u konsideruan si dhimbje të...

Turqi, policia lejon oficeret femra tė vendosin shaminė

Turqia ka shfuqizuar masën që u ndalonte grave në polici të...

Kryeministri belg: Ndalimi i veshjes burkini, veprim jopraktik

Kryeministri belg, Charles Michel, në një intervistë për...

Fatkeqėsitė mund tė vijnė nga djegia e mbeturinave

Zjarret, historikisht kanë qenë fenomene shkatërrimtare,sa...

Rrjeti i OJQ've: Tė ndalohet aktiviteti i dyshimtė i njė shoqate islame nė Podujevė

Rrjeti i OJQ-ve, “Demokracia Fillon Këtu”, ka reaguar ndaj...

Tre vajzat e zhdukura nga Pogradeci gjenden nė Elbasan

Ka marrë fund arratia e tre vajzave nga Pogradeci, të cilit prej disa...

Policia vendos 1.871 masa administrative, vijon fushata sensibilizuese

Policia e Shtetit vijoi fushatën sensiblizuese për rritjen e...

1 EURO =

1.12

USD

135.80

ALL

0.85

GBP

1.09

CHF

7.47

CNY

114.03

JPY

75.20

INR

1.48

AUD

3.30

TRY

4.11

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

Kush mendoni se mė sė shumti i frikėsohen dekriminalizimit dhe reformės nė drejtėsi?

 • Politikanėt
 • Qeveritarėt
 • Gjykatėsit dhe prokurorėt
 • Mafio-biznesmenėt

   Ja sa aksidente kanė ndodhur pėr 24 orė nė Kosovė

   Brenda 24 orëve në Kosovë kanë nodhur 54 aksidente, njofton...

   VIP

   Edhe Eni Koēi nė Greqi (Foto)

   Nuk la kush nga fytyrat publike pa shkuar në Greqi këtë vit.  Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koci, vazhdon të shfaqet tejet seksi në fotot që poston në rrjetet sociale, shkruan gazeta Kosova Sot Online. Së fundmi, në Instragram ajo ka postuar një foto teksa shihet e lumtur me mbishkrim ‘’ Amazing time in Greece...noë off to my next destination✈️✈️’’. Ajo përmes këtij mbishkrimi na njofton se...

   Femra

   Maska me vezė pėr pastrimin dhe tėrheqjen e lėkurės

   Edhe pse nuk e rekomandojmë për një përdorim të shpeshtë, kjo...

   VIP

   Kėshtu i fiton dhe i shpenzon Britney milionat e saj

   Britney Spears nuk ka qenë edhe aq aktive në muzikë kohëve të fundit, por...

   Shėndetėsia

   Tė gjitha vetitė shėruese tė kamomilit

   Kamomili është një bimë që na sjellë qetësinë, na relakson,...

   VIP

   Kjo modele amerikane iu ndalė frymėn (Foto)

   Modelja e njohur amerikane, Kate Upton është ndër më të famshmet në...

   Shėndetėsia

   Sėmundjet e mishit tė dhėmbėve kontribuojnė nė zhvillimin e sėmundjeve tė zemrės

   Studimi i madh holandez ka treguar se si sëmundjet kronike të mishit të...

   VIP

   Edhe udhėn e ka bo pistė mode (Foto)

   Karlie Kloss e ka kallur qytetin e NjuJorkut, me fustanin e saj me lule. Është njëra...

   Dashuri

   Doni njė jetė tė lumtur me partnerin? Ja tre sekrete tė thjeshta qė duhet ti zbatoni

   Ndoshta e dashuroni partnerin me gjithë zemrën, por edhe nëse lidhja...

   Sport
   • Formacionet zyrtare: Napoli – Milan

    Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Napoli – Milan Napoli dhe Milan kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A italiane.  Napoli: Milan: Gigio;...

    Më Shumë
   • Juventusi kalon nė epėrsi, shėnon Khedira

    Juventusi ka shënuar golin e parë të takimit ndaj Lazios. Ishte mesfushori gjerman, Sami Khedira, i cili ka shënuar një gol të bukur për të kaluar skuadrën e tij në epërsi prej 1:0. Goli...

    Më Shumë
   • Xhaka me Arsenalin shijojnė fitoren e parė nė sezonin e ri

    Skuadra e Arsenalit ka shënuar fitore 3:1 në udhëtim te Watfordi. Djelmoshat e Arsene Wenger kanë shijuar fitoren e parë në sezonin e ri të Ligës Premier, pasi kanë mposhtur në udhëtim...

    Më Shumë

   Inter shpenzon 118 milionė euro nė transferime

   Inter arriti që gjatë kësaj vere të sigurojë edhe...

   Wenger edhe zyrtarisht: Kemi transferuar Shkodran Mustafin

   Arsene Wenger ka konfirmuar blerjen e dy futbollistëve. Shkodran...

   Formacionet zyrtare: Hull City – Manchester United

   Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes, Hull City –...

   Turan mbetet jashtė Turqisė

   Arda Turan është duke kaluar nëpër një formë...

   Formacinet zyrtare: Lazio – Juventus

   Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Lazio –...

   Willian dyfishon epėrsinė e Chelseat (Video)

   Willian ka shënuar gol për Chelsean, në ndeshjen që po...

   Opinione

   Ta respektojmė betimin!

   Shkruan: Margarita Kadriu Të jesh përfaqësues i popullit,...

   Anne Frank sot ėshtė siriane

   Shkruan: Nicholas Kristof Frika e pashpirt nga refugjatët Frika nga...

   Ėshtė i papranueshėm kapitullimi para logjikės nėnshtruese

   Shkruan: Skënder Mulliqi Në këtë konglomerat...

   Cili ėshtė BOSI i aferės "Pronto"?

   Shkruan: Florim Zeqa Punësimet pa kritere nga ana e grupit...

   Dossier

   Dalin ditarėt 1928-2018/ Ēfarė ka lėnė tė shkruar Mbreti Zog

   ****  Agjencia Pro Democratia prezanton projektin me 9 akte që do të realizohen në një hark kohor dy-vjeçar duke shënuar ditën e shpalljes së Mbretërisë shqiptare më 1 shtator 2018....

   Planeti X

   HAARP hap dyert pėr publikun!

   Si duket, kjo qendër evropiane e kërkimeve bërthamore është lodhur me thashethemet dhe zërat e ndryshëm, që aty zhvillohen gjëra të çuditshme dhe të frikshme, prandaj ka vendosur që,...

   HAARP hap dyert pėr publikun!

   Si duket, kjo qendër evropiane e kërkimeve bërthamore...

   Shkencėtarėt zbulojnė “galaktikėn e fantazmave”

   Shkencëtarët kanë zbuluar atë që e kanë quajtur...

   A mund tė shkojmė te Toka 2.0 brenda 20 vjetėsh?

   Zbulimi i një planeti të ngjashëm me Tokën rreth yllit...

   A vėrteton kjo fotografi ekzistimin e shpirtrave?

   Louise Murphy fotografoi atë që duket të jetë një...

   Auto&Tech
   Ja si ta ndaloni WhatsApp tė shpėrndajė numrin tuaj tė celularit

   Dje doli lajmi se WhatsApp do të shpërndajë numrin e celularit të secilit edhe në Facebook për ata që kishin një llogari në të. Por nëse nuk ju pëlqen ideja se të dhënat...

   Më Shumë

   Me kėtė program Instagram mund ta pėrdorni qė nga kompjuteri

   Instagram nuk ka mbështetur asnjëherë zyrtarisht një...

   Prezantohet nė Kaliforni “Lamborghini Centenario Roadster”

   Modeli i “Lamborghini” me 759 kuaj fuqi, “Centenario...

   “Porsche 718 Cayman”, mė e vogėl por mė e fuqishme

   Në tentim të forcimit dhe shtimit të performancave, por në...

   KOSOVA SOT TV
   Kamerat kapin momentet shokuese kur nėna abuzon fizikisht me djalin (Foto/Video)

   Një burrë i cili dyshonte se gruaja e tij po abuzonte fizikisht me djalin e tyre të mitur,u tmerrua kur e kapi atë në flagrancë. Burri i shqetësuar kishte instaluar kamerat e sigurisë në...

   Më Shumë

   Dy vajza masakrojnė njėra-tjetrėn nė mes tė rrugės (Video)

   Një video e plasuar në internet tregon një sherr të...

   Burri vendos kamera nė banesė, zbulon diēka shokuese (Video)

   Një burrë që dyshonte tek gruaja e tij se dhunonte djalin e tyre...

   OK KIDS
   Ēfarė i bėn ngjitėsit tė ngjitshėm?

   Ngjitësit kanë një substancë paste që i bën ata të rrinë në një sipërfaqe. Ngjitësit mund të bëhen nga materiale të ndryshme dhe të prodhuara në mënyra të...

   Me Shume

   Pse disa emra tė dinosaurėve pėrfundojnė me -saurus?

   Gati 200 vjet më parë, kur njerëzit filluan të...

   A flenė zogjtė gjatė fluturimit?

   Disa zogj, si dallëndyshet, mund të fluturojnë pa u...

   Lulėkuqja e Kosovės

   Kjo luftëtare e Kosovës U rreshtua në Ushtrinë...

   >