< Kosova Sot

Ndryshime kozmetike pėr Prokurorinė

Lajme >

Projektligji për Prokurorinë e Shtetit, që u miratua në Qeveri dhe u procedua tutje në Kuvendin e Kosovës, përfshin në përgjithësi çështje organizative, funksionale dhe ligjore, që...

Cilësia e Ajrit

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Burjani: Pengesa tė forta pėr Kosovėn

Kritika të ashpra vijnë edhe nga analisti Blerim Burjani....

Fetahu: Katėr vjet bllokim dhe stagnim

Se keqqeverisjen dhe qeverisjen e inkriminuar për katër vjet në...

Kelmendi: Ndėshkimi pėrsėritet

Analistët politikë u bëjnë thirrje qytetarëve që...

“Jo 4, por 16 ushtarė kanė dezertuar ushtrinė shqiptare”

Dezertimi i 4 ushtarëve shqiptarë në Londër ka shkaktuar...

Versioni zyrtar i gjykatės pėr dėnimin e katėr aktivistėve tė VV-sė

Gjykata Themelore në Prishtinë, sot ka shpallur publikisht...

VIDEO: SHARJA E KADAJ-BUJUPIT PAS SEANCĖS

Donika Kadaj-Bujupi ka drejtuar sharje pas dënimit të katër...

Prokurori Abdurrahim Islami, i kėnaqur me vendimin pėr aktivistėt e Vetėvendosjes

Prokurori i Prokurorisë Speciale, Abdurrahim Islami, i cili ngriti...

Amerika nė mbėshtetje tė sistemit prokurorial tė Kosovės

Me realizimin e dy takimeve në FBI ku si tema diskutimi ishin:...

1 EURO =

0.00

USD

0.00

ALL

0.00

GBP

0.00

CHF

0.00

CNY

0.00

JPY

0.00

INR

0.00

AUD

0.00

TRY

0.00

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

A duhet hapur dosjet se kush kanė qenė dhe janė spiunė tė UDB-sė nė Kosovė?

 • Po
 • Jo

   VIP

   Klea dhe Elgiti ndjekin trendin e ēifteve tė dashuruar, shikoni ēfarė tatoo bėjnė…

   Një foto e publikuar pak kohë më parë radhazi në profilin e Klea Hutës dhe të Elgit Dodës konfirmoi më në fund ekzistencën e raportit të dashurisë mes tyre. Mendohet se ata kanë kohë që janë bashkë, teksa më parë kanë bashkëpunuar në projekte të ndryshme apo edhe janë shfaqur bashkë. Pas kësaj fotografie ata kanë ndenjur larg rrjeteve sociale sikundër mësohemi të shohim shpesh...

   Femra

   ZBUTNI FLOKĖT TUAJ ME KĖTĖ MASKĖ NATYRALE

   Fuqia zbutëse e avokados bashkohet me mjaltin dhe vajin e ullirit për ta krijuar një...

   VIP

   Rikthehet Besa, surprizė projekti i radhės

   Ajo vendosi që ta lërë Shqipërinë dhe të vendoset në Paris...

   Shėndetėsia

   Antibiotiku natyral qė shėron fshikėzėn

   Edhe pse shumë baktere dinë nganjëherë të kthehen si një bumerang,...

   VIP

   Ndjenja e ftohtjes 'bitte'? Rita Ora pėrfundon nė njė shall tė tepėrt tė shumėfishtė (FOTO)

   Ajo është ende duke fluturuar lart nga diçka e një fundjave triumfuese, pasi...

   Shėndetėsia

   Nė bazė tė grupit tė gjakut, shikoni cili ēaj ėshtė ideal pėr ju

   Çaji është pije shumë e shëndetshme, por ndikimi i tij varet edhe nga...

   VIP

   Besojeni ose jo, kjo ėshtė Fjolla Morina (Foto)

   Të gjithë e njohin si një ndër femrat më joshëse të...

   VIP

   Selena dhe Justin sėrish tė dashuruar, shkėmbejnė puthje nė publik

   Historia e tyre është shumë e hershme, që në vitin 2011 kur për...

   Sport
   • Botėrori i MMA, shqiptarėt fitojnė medalje tė bronztė

    Shqipëria ka fituar dy medalje bronzi në kampionatin botëror të arteve marciale MMA, që u zhvillua në Bahrein. Florian Doskja dhe Ermal Hadribeaj ishin dy sportistët shqiptarë të arteve marciale mikse,...

    Më Shumë
   • Gazetari-Valverdes: “Ēfarė rezultati preferoni nga derbi Atletico – Real?”

    Valverde thotë se La Liga është shumë e gjatë pa marrë parasysh atë që do të ndodhë nesër. Barcelona aktualisht është tetë pikë para Real Madridit dhe diferenca mund...

    Më Shumë
   • Zidane flet pėr problemin mes Ronaldos dhe Ramosit

    Trajneri francez ka folur për Cristiano Ronaldon dhe Sergio Ramosin. “Ka shumë zhurmë rreth Real Madridit, por kjo nuk ndryshon asgjë. Jemi të qetë dhe vetëm duam të luajmë. Do të jetë...

    Më Shumë

   Zidane tregon nėse ka probleme mes Ramosit e Ronaldos

   Zidane thotë se nuk ka probleme mes Ramosit dhe Cristianos dhe...

   Spalletti: Tifozėt e Interit janė tė pėrjetshėm

   Luciano Spalletti i ka lartësuar tifozët e Interit duke i quajtur...

   Zidane e lė tė hapur mundėsinė e kalimit tė Neymarit nė Real Madrid

   Zinedine Zidane ka refuzuar ta hedhë poshtë mundësinë e...

   Ronaldo: Jam mė shumė se thjesht makinė golash

   Cristiano Ronaldo i ka hedhur poshtë pohimet se forma e tij e dobët...

   Guardiola dhe Sane shpėrblehen nga Premier Liga

   Pep Guardiola dhe Leroy Sane i kanë fituar çmimet Trajneri,...

   Distria Krasniqi nė finale tė Grand Prix tė Holandės

   Sot ka filluar turneu Grand Prix i xhudos, që për tri ditë do...

   NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

   Opinione

   Gjermania e re e Angela Merkelit

   Shkruan: MARCEL FRATZSCHER Unioni kristian-demokrat (CDU) i kancelares...

   Identiteti shekullor nė ditėn e sotme

   SHKRUAN: SHEFIK SHKODRA Nga libri i Eqrem bej Vlorës, 'Kujtime'...

   Mė 19 nėntor Prishtina do ta ndėshkojė mashtrimin dhe korrupsionin

   SHKRUAN: SKËNDER S.KAPITI Qeverisja vendore e Prishtinës nga...

   Sa do tė zgjatė qėndrimi i Theresa May-t nė pushtet?

   Shkruan: Carole Walker Qeveria e Theresa May-t është trandur nga...

   Dossier

   Peza: Ja si Enver Hoxha u pėrpoq tė joshte mbretėreshėn Geraldinė

    Enver Hoxha është përpjekur të joshi mbretëreshën Geraldinë. Kështu shprehet Alfred Peza në një promo të realizuar nga Mapo Edition, në një bisedë me Alda...

   Planeti X

   Kjo pajisje thyen ligjet e fizikės, por megjithatė funksionon

   Tash e sa vjet në internet dhe në medie qarkullojnë informata rreth një forme revolucionare të pajisjes, e cila mund ta lehtësojë një "pushtim" më të lehtë të gjithësisë...

   Kjo pajisje thyen ligjet e fizikės, por megjithatė funksionon

   Tash e sa vjet në internet dhe në medie qarkullojnë informata...

   Misteret historike, tė cilat vazhdojnė t'i mahnitin shkencėtarėt

   Shkenca ka bërë përparime të mahnitshme kohët e...

   Fiton para sipas parashikimit tė fallxheshės (Foto)

   Jamie Lewis ka marrë kompensim 23 vjet pasi që ka lindur, pasi...

   Auto&Tech
   "BMW X3", elektrike me modele "SUV" nė tė ardhmen

   Kompania "BMW" me modelet e veturave elektrike nuk po tregon shenja të ngadalësimit. Brendi gjerman ka indikacione se një linjë e re elektrike e modeleve "SUV" mund të jetë në horizont. Deri...

   Më Shumë

   "Mitsubishi Shogun Sport 2018", konfirmohet lansimi nė Mbretėrinė e Bashkuar

   "Mitsuibishi" ka konfirmuar se "Shogun Sport SUV" do...

   "Justice League", fitim prej 110 milionė dollarėsh nė Amerikėn veriore

   FILLIM IMPRESIV, POR JO HEROIK Pritjet në lidhje me fitimin që do...

   Motorola vjen me tablet tė ri

   Motorola ka shënuar kthimin e saj në botën e tabletëve me...

   KOSOVA SOT TV
   Kishte zakon tė luante “rrezikshėm” me organin e tij, 31-vjeēarin e gjen belaja qė habiti dhe mjekėt

   Një 31-vjeçar është paraqitur me urgjencë në spital me dhimbje të forta në pjesën e organit gjenital, ku pas një ekzaminimi, mjekët kanë zbuluar shkakun e habitshëm. Ata ka...

   Më Shumë

   Asnjė metėr tokė nuk duhet t’i falet Malit tė Zi (Video)

   Caktimi i kufirit me Main e Zi po zvarritet e kjo çështje nuk po...

   Klasa politike e infektoi shoqėrinė nė korrupsion (Foto/Video)

   Qytetarët e anketuar nga “Kosova Sot” kanë vlerësuar...

   Kelmendi: Njerėzit nė politikė kanė hy "me stupc nė krah" (Video)

   Analisti Jeton Kelmendi thotë se ky fenomen, i cili është tani...

   OK KIDS
   Fakte interesante mbi orėn dhe kohėn

   Koha është një iluzion. Disa teori të reja të shkencëtarëve fizikanë rekomandojnë se koha lindi nga një realitet thelbësor dhe i pakohë., raporton Gazeta Kosova Sot Ja një arsye...

   Me Shume

   Ja ēfarė nuk keni ditur pėr pulat

   Pula është një shpezë shumë e dashur shtëpiake...

   Ja sa peshon e gjithė popullsia e botės

   Peshojmë rreth 287 milionë tonelata, nga të cilat 15...

   Rreze lirie

   Kohera te erreta nxi nga ulerima lufta pelciste vdisnin shume...

   >