Kosova Sot

Njė 15 vjeēar i plagosur nė Sheshin Zahir Pajaziti

Lajme >

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani ka konfirmuar” se në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë ka ndodhur një incident, nga ku ka pasur edhe të shtëna me...

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Njė 15 vjeēar i plagosur nė Sheshin Zahir Pajaziti

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani ka...

Helikopteri Dixhital i Berishės denoncon ara tė mbjella mė drogė nė jug tė vendit

Ish kryeministri, Sali Berisha ka vazhduar të denoncojë, sipas tij,...

Historia e pazakontė, kjo ėshtė kamerierja qė vodhi 7 lokale nė Tiranė

Gjykata e Tiranës ka përfunduar gjykimin e një hajduteje...

Pamje nga Sheshi Zahir Pajaziti kur ndodhi incidenti (Foto)

Kështu duket sheshi Zahir Pajaziti pas incidentit që ndodhi më...

Flet organizatorja: Kishte shumė njerėz prandaj mund tė ndodhin gjėra tė tilla

Organizatorja e ‘Beer Fest” thotë se “Incidenti nuk...

FBI ngre alarmin: Diasporė terroristėsh nė BE e SHBA

Rreziku për sulme terroriste në Europë dhe SHBA është...

Myslimanėt italianė tė dielėn nė kisha

“Të dielën më 31 korrik, para mbajtjes së Meshës...

6 librat mė tė shtrenjtė nė botė

Një nga kënaqësitë më të mëdha të...

1 EURO =

1.12

USD

133.10

ALL

0.84

GBP

1.08

CHF

7.42

CNY

114.05

JPY

74.62

INR

1.46

AUD

3.34

TRY

4.10

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

Kush mendoni se mė sė shumti i frikėsohen dekriminalizimit dhe reformės nė drejtėsi?

 • Politikanėt
 • Qeveritarėt
 • Gjykatėsit dhe prokurorėt
 • Mafio-biznesmenėt

   Rrėfimi i gruas: “Ai mė nxiu jetėn, e humba fare, nuk e di si ndodhi”

   “Nuk mund të qëndroja më gjatë në Dragu. Prej 15...

   VIP

   Kuqezi

   Nicole Scherzinger, përmes bikineve me ngjyrë të kuqe, vë në pah çehren e saj si një çokollatë S ë fundmi ajo ka bërë me dije se ka huazuar zërin e saj në personazhin e filmit të animuar "Moana",raporotn Gazeta Kosova Sot Dhe, Nicole Scherzinger ka vazhduar ta festojë këtë me një foto me një palë bikine me lidhëse, derisa foton e kishte bërë gjersa kishte thithur rrezet e diellit në ishullin grek...

   VIP

   Ēifti i bukur (Foto)

   Charlotte McKinney dhe Hailey Baldwin kallin atmosferën,transmeton Gazeta Kosova Sot. Nuk...

   VIP

   Kjo 'e kall' edhe detin (Foto)

   Jessica Cribbon tregon pse i ka braktisur kullotat e gjelbra të Australisë,transmeton...

   Shėndetėsia

   Qėndrimi nė kostume tė lagura tė larjes ėshtė i rrezikshėm

   I nflamacioni i fshikëzës, infeksionet me kërpudha dhe inflamacionet e vezoreve...

   Shėndetėsia

   Hiqni dhjamin nga stomaku pėr 14 ditė: dieta qė rregullon shtypjen e gjakut dhe kolesterolin

   Ë shtë e mundshme që të vishni fustanin, që e keni imagjinuar...

   Femra

   Kurat natyrale pėr trajtimin e lėkurės sė qafės

   Lëkura e qafës dhe pjesa e përparme e lëkurës, ajo në fyt dhe...

   fotogaleria

   Femrat e hollivudit qė janė martuar mė sė shpeshti

   Yjet e Hollivudit, të cilat i kemi renditur më poshtë, ose nuk mund të...

   VIP

   Eliona Pitarka me miken nė dush (Foto)

   Aktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka nuk lë rast pa publikuar foto...

   Sport
   • Mė shumė se 60 milion pėr Icardin

    Interi është në pritje të ofertave mbi 60 milionë eurove për Mauro Icardin, kështu thotë presidenti i klubit Erick Thohir Kapiteni i Interit, Mauro Icardi, është duke u kërkuar me ngulm nga...

    Më Shumë
   • Memushaj ka firmosur kontratė tė re me Pescaran

    Ledian Memushaj ka firmosur kontratë të re me Pescaran Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj, ka firmosur kontratë të re me Pescaran, që do ta mbajë të lidhur për klubin deri në...

    Më Shumë
   • Klopp, deklaratė tė pabesueshme pėr Paul Pogban

    Paull Pogba është i Manchester United, sipas mediave angleze, me Juventusin që do të marrë rreth 120 milionë euro për mesfushorin francez. Megjithatë, një shifër e tillë nuk i duket normale...

    Më Shumë

   Familja e zbulon se a do tė kthehet ylli i Barcelonės nė kombėtare

   Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, i cili pas dështimit në Copa...

   Tė dielėn kėrcehet nga Ura e Fshenjtė

   Gara e kërcimeve nga Ura e Fshejtë me lartësi prej 18 metrash do...

   Milani prezanton fanellat e reja (Foto)

   Milani ka prezantuar fanellat e treta për edicionin 2016/17 Shtatë...

   Olimpistėt e Kosovės gati pėr Rio 2016 - Majlinda premton se do tė japė maksimumin (Foto)

   Ekipi Olimpik i Kosovës, i cili do ta përfaqësojë shtetin...

   Shefki Kuqi jep dorėheqje (Foto)

   Shefki Kuqi nuk është më trajner i PK 35 Vantaa Trajneri...

   Mesfushori i Shalke 04, pėrforcimi i parė i kombėtares shqiptare

   Në kualifikueset e Botërorit 2018, kombëtarja e futbollit pritet...

   Opinione

   Fjalimi mė i rėndėsishėm i Bill Clinton-it

   Shkruan: E.J. Dionne Jr. Në mbështetje të kandidaturës...

   Feministet po e lėkundin udhėheqjen patriarkale?

    Shkruan: PhD- kandidate Salihe Salihu Shtetet e Bashkuara të...

   "Kofsh shnosh dhe e mbrama me hair Hashim Thaēi!"

   Shkruan: Reshat Badallaj-Zhuriani Pas vizitës së Hashim...

   Fati i Turqisė gjendet nė duart e Erdogan-it

   Shkruan: David Gardner Trauma pas puçit të dështuar ISIS...

   Dossier

   Prej kėtij njeriu bota na quan “Albania”

   Prejardhja e saktë e tij nuk dihet. Disa thonë se ishte romak, të tjerë thonë, helen, por nisur nga emri ‘Ptolemy’, ai mund të ketë qenë me prejardhje nga Ptolemenjtë e periudhës së...

   Planeti X

   Rastet misterioze kur trupat e tė vdekurve nuk janė dekompozuar

   Kur një person vdes, trupi i tij dekompozohet, megjithatë ky ligj i natyrës duket se nuk funksionon për të gjithë,transmeton Gazeta Kosova Sot.   1. Shën Catherine Laboure  Catherine Laboure ka...

   Rastet misterioze kur trupat e tė vdekurve nuk janė dekompozuar

   Kur një person vdes, trupi i tij dekompozohet, megjithatë ky ligj i...

   UFO nė formė trekėndėshi 'pushton' qiellin e Virxhinias

   Një dëshmitar nga Virxhinia e Shteteve të Bashkuara të...

   Zbulohet njė fenomen i ēuditshėm rrezatimi mes yjeve xhuxhė

   Hulumtuesit, tash e një kohë të gjatë, kanë qenë...

   Misteri i skuqjes sė liqenit qė dikur ishte i gjelbėr

   Ngjyra e gjelbër nuk është e përshtatshme për një...

   Auto&Tech
   "Bugatti Chiron" - gjithēka pėr superveturėn me 1,479 kuaj fuqi

   "Bugatti Chiron", me një çmim prej 2.25 milionë euro është në ndërsa që janë të kufizuara vetëm 500 modele. Vetura prej 1,479 kuaj fuqi zëvendëson modelin...

   Më Shumë

   "2016 Mercedes-Benenz GLA250 4MATIC"

   Nuk mund ta imagjinojmë se shumë blerës ndihen të shqyer...

   A ka tė ardhme "Alfa 4C"?

   "Alfa 4C" është prezantuar në versionin...

   Risia “Audi SQ7”, qė tani nė shitje

   Librat e urdhëruar tani janë të hapura për risinë e...

   KOSOVA SOT TV
   E kap tė dashurin duke e tradhtuar me njė femėr, ja reagimi i saj (Video)

   Ky është momenti kur një vajzë mbetet pa fjalë, pasi e kap të dashurin duke e tradhtuar. Vajza iu drejtua personave të kanalit “Si të kapësh një tradhtar” në YouTube dhe ata i...

   Më Shumë

   Pasagjeri rrah me grushta tre policė nė aeroport (Video)

   Një britanik nuk e përmbajti veten kur forcat e sigurisë në...

   Lamborghini tėrheqė rimorkion me dhi (Video)

   Tani me të vërtetë pamë gjithçka, edhe momentin kur...

   OK KIDS
   Cili akull shkrihet mė shpejtė?

   Si të veproj? Merrni dy gota të ujit boshe. Njërën prej tyre mbusheni me ujë, kurse tjetrën jo. Në të dyja gotat hedhni një kub akulli (ashtu siç e shihni në foto) . Cili kub me akull do...

   Me Shume

   Si mund tė qėndrojnė aeroplanėt nė qiell?

   Çelësi për të mbajtur aeroplanin duke fluturuar janë...

   Mėsoni se si ta bėni njė tortė me fytyra tė ndryshme (Foto)

   Për ta bërë këtë tortë iu duhen disa...

   Vera

   Kaloi dimri Erdhi vera Me lulëzim Çelën lulet,...

   >