Kosova Sot

Prokurorėt dhe gjyqtarėt tė "siten"

Lajme >

Duhet t'u hapet rruga profesionistëve dhe guximtarëve. "Kosovës i duhet një verifikim rrënjësor i prokurorëve dhe gjyqtarëve, në mënyrë që të pastrohet nga ata që nuk...

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Flirti i Erdoganit me Putinin provokon NATO-n (Foto)

Që pas grushtit të shtetit, në Turqi nuk ka më asnjë...

Vetėvendosje ndryshon qėndrim, merr pjesė nė debatin pėr demarkacionin

Debati i Demarkacioni me Malin e Zi pritet që të mbahet me datën...

Mustafa: SHBA-ja, vend i demokracisė nė vepėr (Foto)

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, po qëndron për vizitë...

Blen biēikletėn nga fėmija 20 euro, arrestohet

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Vitomiricë, ankuesi mashkull...

Karta elektronike pėr karburantin shtetėror, kryeministri: Kursejmė 9 mln dollarė

Gjatë ditës së sotme, Ministria e Brendshme prezantoi projektin...

Smaka: Partitė qeveritare janė kondensuar nė piramida tė burokratizuara

Profesori i së drejtës, Riza Smaka thotë se kryesisht pas...

Kryeministri hungarez: Migrantėt janė si "helm" dhe s’na duhen

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orban ka përshkruar ardhjen e...

Mėsuesja qė bėri seks me nxėnėsin: Fajin e ka shkolla (Foto)

Një mësuese, e akuzuar se ka bërë seks me një...

1 EURO =

1.10

USD

133.00

ALL

0.84

GBP

1.09

CHF

7.33

CNY

115.98

JPY

73.89

INR

1.47

AUD

3.35

TRY

4.04

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

Kush mendoni se mė sė shumti i frikėsohen dekriminalizimit dhe reformės nė drejtėsi?

 • Politikanėt
 • Qeveritarėt
 • Gjykatėsit dhe prokurorėt
 • Mafio-biznesmenėt

   Motori aksidenton shumė rėndė kalimtarin te Kopshti Botanik

   Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e djeshme...

   VIP

   “Edhe njė ditė duke hjekė” (Foto)

   Lucy Mecklenburgh tregon linjat në bikine të bardha Për momentin, ajo po kënaqet duke pushuar në ishullin grek Santorini. Dhe, Lucy Mecklenburgh është përkujdesur që adhuruesit e saj t’i mbajë të informuar rreth lëkurës së saj të puthur nga dielli, duke shpërndarë fotografi nga pushimet, në rrjetin shoqëror në “Instagram”, transmeton gazeta Kosova Sot Online. Bukuroshja 24 vjeçe, ish-ylli nga “TOWIE”,...

   VIP

   Rita mbulon kokėn, por zbulon kėmbėt seksi (Foto)

   Që prej mbërritjes në Nju Jork, këngëtarja me origjinë shqiptare e ka...

   Shėndetėsia

   Gjėrat rreth kafesė, tė cilat nuk i keni ditur mė parė

   Edhe ju jeni adhurues i kafesë dhe mendoni se dini çdo gjë për të?...

   VIP

   Gold AG dėnohet nga policėt serbė tė Kosovės, ja ēfarė i shkruajnė nė dėnim (Foto)

   Reperi shqiptar Arian Agushi i njohur më mirë si Gold AG, ka marrë një...

   VIP

   Irina dhe Bradley, mė tė dashuruar se kurrė (Foto)

   Në prill festuan 1-vjetorin e romancës së tyre, por sërish Irina dhe Bradley...

   Dashuri

   A mund tė vdisni nga humbja e dashurisė?

   Të gjithë kemi dëgjuar të paktën një herë në jetë...

   VIP

   Publikohen foto tė ralla tė Marilyn Monroe-s (Foto+16)

   Mes këtyre fotove janë gati dy dekada diferencë. Në vitin 1946, Marilyn...

   VIP

   Floriana seksi nė plazh (Foto)

   Moderatorja e programit “Jo vetëm modë”, Floriana Garo ka filluar pushimet e...

   Sport
   • Arsenali seriozisht pas Mustafit

    Gazeta spanjolle “El Desmarque” po e lidh mbrojtësin e Valencias me një kalim të mundshëm te ekipi londinez Arsenal. Pas lëndimit të Per Mertesacker i cili do të mungoj rreth 5 muaj pasi lëndoj...

    Më Shumë
   • Merret peng vjehrra e bosit tė Formula 1

    Vjehrra e kreut të Formula 1, Bernie Eccelestone raportohet se është marrë peng dhe për lirimin e saj kërkohet plot 36.5 milionë euro. Aparecida Schunck, 67-vjeç, nëna e...

    Më Shumë
   • Cana feston ditėlindjen e parė si baba (Foto)

    27 korriku është ditë e shënuar për kapitenin e Kombërares Lorik Cana. Ai sot feston ditëlindjen e parë në prani të djalit, Boiken, dhe mbush plot 33 vjeç.  Pas...

    Më Shumë

   Rey Manaj bėn njė premtim tė madh pėr sezonin e ri

   Rey Manaj ka premtuar se këtë sezon do të...

   MKRS investon nė stadiumin e Malishevės

   Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, ka nënshkruar sot...

   Guardiola merr masa ndėshkuese ndaj dy lojtarėve

   Trajneri i ri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka marrë një...

   Abrashi i vendosur: Nuk largohem nga Kombėtarja

   Përzgjedhësi i Shqipërisë, Gianni De Biasi tha se...

   Ja kur do tė debutojė Xhaka me Arsenalin (Foto)

   Transferi më i ri i Arsenalit, Granit Xhaka, do të debutojë...

   Njeriu mė i shpejtė nė botė: Nuk do t’i humbas titujt nė Olimpiadėn e Rios

   Njeriu më i shpejtë në botë nuk ka frikë dhe mendon...

   Opinione

   Shoqėria civile kundėr terrorizmit

   Shkruan: Dominique Moisi Ndjenja e frikës dhe e dhimbjes Ne duhet...

   Pse Kosovės i duhet njė parti e re politike?

   Shkruan: Skënder Mulliqi  Qytetarit i nevojitet një...

   Ndikimi rus nė Ballkan komplikon aftėsitė e BE-sė

   Shkruan: Fatmir Arifi  Nga kjo politikë e Federatës Ruse dhe...

   Fjalimi i Donald Trump-it: “Amerika e Para”, mirėpo njė Amerikė e izoluar nga bota

   Shkruan: Christiane Amanpour Kandidati republikan ka ngjallur...

   Dossier

   Si u bė pirati shqiptar qė sundoi Mesdheun admiral i Sulejmanit tė Madhėrishėm?

   Hajredin Aga me nofkën Barbarosa fitoi merita falë taktikave të tij legjendare. Sulltani e emëroi admiral udhëheqës në marinën osmane dhe detyra e tij e parë ishte të niste ndërtimin e...

   Planeti X

   Enigma nė Kamboxhia

   Angkor Vat është një kompleks i tempujve në Kamboxhia. Mbetjet e tyre janë vetëm një pjesë e vogël e civilizimit të madh urban Angkor, gjatë mbretërisë së kmerëve. Kur...

   Enigma nė Kamboxhia

   Angkor Vat është një kompleks i tempujve në Kamboxhia....

   Gruaja e cila sheh atė qė ne nuk e shohim

   Shkencëtarët kanë zbuluar një grua, sytë e së...

   Incizimet mė tė frikshme tė kamerave pėrcjellėse (1)

   Kamerat përcjellëse janë të dobishme për incizimin e...

   Njė “qytet gjigant i alienėve” zbulohet nga “Google Earth”

   Mbështetësit e ekzistimit të alienëve insistojnë se...

   Auto&Tech
   A do tė kemi energji tė mjaftueshme pėr kompjuterėt?

   Nëse vazhdojnë trendët aktualë, atëherë në një të ardhme të afërt, kompjuterët do të përdorin më shumë energji, sesa që ne do të jemi në gjendje të...

   Më Shumë

   "Samsung" vjen me mbushės tė baterisė pa kabllo

   Një aplikacion i patentuar zbulon tri stile të reja të...

   Super-vetura qė kushton miliona euro, ėshtė pėrplasur dhe shkatėrruar (Foto)

   Pronari i këtij Pagani Huayra, nuk ia ka arritur të përshtatet...

   Lollipop, versioni mė i pėrdorur i Android

   Google ka publikuar një përditësim të statistikave të...

   KOSOVA SOT TV
   A ėshtė ky qifti mė romantik? Burri i propozon pėrsėri martesė nė pėrvjetorin e 16-tė (Video)

   Keith Longaman  i ka propozuar martesë bashkëshortes së tij në përvjetorin e tyre të  martesës,raporton Gazeta Kosova Sot Online. Keith Longaman dhe bashkëshortja e tij Sarah vendosën qe pas...

   Më Shumë

   Momenti kur helikopteri pėr pak s'e godet kokėn e nuses (Foto & Video)

   Nusja po realizonte setin e saj fotografik të dasmës, kur një...

   E pabesueshme! Orangutani flet si njė njeri (Video)

   Ky është Rocky, një orangutan që ka befasuar...

   OK KIDS
   Cili akull shkrihet mė shpejtė?

   Si të veproj? Merrni dy gota të ujit boshe. Njërën prej tyre mbusheni me ujë, kurse tjetrën jo. Në të dyja gotat hedhni një kub akulli (ashtu siç e shihni në foto) . Cili kub me akull do...

   Me Shume

   Si mund tė qėndrojnė aeroplanėt nė qiell?

   Çelësi për të mbajtur aeroplanin duke fluturuar janë...

   Mėsoni se si ta bėni njė tortė me fytyra tė ndryshme (Foto)

   Për ta bërë këtë tortë iu duhen disa...

   Vera

   Kaloi dimri Erdhi vera Me lulëzim Çelën lulet,...

   >