description

Ndërron jetë bashkëshortja e ministrit Limaj

Publikuar: E shtune 10 Korrik 2010, 16:23 30 Komente

Prishtinë, 10 korrik - Zahrije Limaj, bashkëshortja e ministrit të Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit, Fatmir Limaj, ka ndërruar jetë mbrëmë nga kanceri, prej të cilit cilit vuante një kohë të gjatë.

E ndjera la pas tre fëmijë. Bëhet e ditur se varrimi i gruas së ministrit Fatmir Limaj do të bëhet sot pasdite në Banjë të Malishevës.

 

Printo Dërgo
 • di

Komente


 • rasimi zvicer 05.07.2011 - 18:49

  pranoni ngushllimet me te siqerta me rastin e nje vjetorit te bashkshortes,nenes tuaj , edhe pes dit behet ni vit kur ju u ndat nga gruja, nena,juaj ,i qoft dheu i lehte. familja bunjaku nga friburgu,.

 • amirja 30.06.2011 - 23:51

  gushllime zotri lima per bashorten tuha qe pi mbush 1 vjet qe ndrroj jet

 • bujari nga presheva 05.11.2010 - 12:46

  i shprehi ngushllime fatmir limajt i leht qoft dheu i kosoves per bashkshorten elimes e inshalla zoti e ka derguar ne xhehnet

 • kokforta 28.10.2010 - 12:08

  zoti e meshiroft te ndjeren e per ju zotri limaj ngushllime

 • merita 19.10.2010 - 11:24

  Zotri Limaj,zoti ju ndihmoft juve dhe femijve tu ,ngushlimet emija me tesinqerta ,me ju ndiej dhimbjen tuaj ,pasi qe edhe un humba vllaun tim tedashur po nga enjejta semundje ishte vetm 24 vjeqar,pusho engjulli yn

 • minirja nga belgjika 04.10.2010 - 23:07

  ngushellime zoteri limaj per vdekjen e bashkeshortes suaj femijeve me zemer ju uroj jet te gjat po ashtu edhe juve

 • minirja nga belgjika 04.10.2010 - 23:05

  ngushellime zoteri limaj per vdekjen e bashkeshortes suaj femijeve me zemer ju uroj jet te gjat po ashtu edhe juve

 • besarta 04.09.2010 - 17:49

  ngushllime zotri fatnir limaj

 • dani 01.09.2010 - 19:29

  Ngushllime Fatmir limaj Per bashkshorten gjithashtu ju uroj jet te gjat e te lumtur thmive ngushllime fatmir me respekt nga dani

 • dani nga drenica qe gjindet ne austri 01.09.2010 - 19:26

  Pranoni ngushllimet e mia zotri lima qoft dheu i leht per bashkrorten tuaj ishalla ike femit shnosh epaqin jet te gjat ngushllime edhe njiher nga Dani

 • esati nga gjermonija 26.08.2010 - 13:23

  ngushllime me te sinqerta zoti fatmir ty e familjes suaj zoti jav lehtsovt dhimbjen qe e kini

 • teuta 04.08.2010 - 22:12

  nkushllime familjes Lima Femive jet te xhat e paqi BABINN

 • fiza nga mitro.... 27.07.2010 - 22:54

  Ngushllimet me te sinqerta per ju gjith familjen Limaj,i leht i qoft dheu,femijeve nje jet te shendetshme Zoti ju bekoft.

 • valdrin 18.07.2010 - 14:27

  ngushllimet me te sinqerta zoti Limaj

 • vjollca emini 17.07.2010 - 15:07

  ngushllime me te sinqerta familjes LIMAJ.

 • FAZLIU nga shterpca 16.07.2010 - 15:33

  Pranoni gushllimet zoti minester fatmir lima ,nga nje komun qe une dhe bashkevendasit e mi nedajm dhebjen me ju dhe jeni njeriu me iforti dhe me irrespekuari,procesin natyror eshte ipandaleshem ,ipamshirshem ,i paqe femijet me jet te gjat .

 • aida 15.07.2010 - 17:00

  ngushllimete mija nga familja hajrizi ju deshiroj nje jet te mir femijve te tu bohuni i fort e mos u merzitni zotri limja pranoni ngushllimet e mija me te sinqerta

 • Rigoni 15.07.2010 - 14:55

  Pranoni ngushtllime per ju dhe familjen tuj zoti Limaj NGA AUSTRIJA DHE KOSOVA

 • weraa 14.07.2010 - 11:45

  Ngushllime per ju dhe familjen tuaj .

 • fatmir osmani 13.07.2010 - 13:32

  i shpreh ngushllime te sinqerta

 • burim morina 13.07.2010 - 3:07

  Ngushllime

 • MYRVET 12.07.2010 - 20:19

  NGUSHLLIME PER VDEKJEN E BASHKSHORTES PRANONI NGUSHL LIMET E MIJA NGA MYRVET JAROLLI NGA MITROVICA

 • LENDITA 12.07.2010 - 12:58

  Ngushllimet e mija dhe familjes sime , Per gruan e fort dhe burrnore , por smuja e beri te veten . pusho si nje engjull.

 • LENDITA 12.07.2010 - 12:57

  Ngushllimet e mija dhe familjes sime , Per gruan e fort dhe burrnore , por smuja e beri te veten . pusho si nje engjull.

 • 12.07.2010 - 11:32

  Ngushellime

 • 11.07.2010 - 18:42

  qoft i lete dheu qe e ka mbuluar kete lule te njome e qofshin te mallkuar ata njerez qe mirren me thashe e theme te ndryshme per ministrin e T.P.T Fatmir Limaj i dergoj Limajt ngushllime per humbjen e bashkeshortes. Por femijve te kesaj familje ju deshiroj nje jete te qete e te lumtur me baban e tyre e qe eshte nji lider shume i fort e shume bujar familja thaqi nga danimarka.

 • nurija nga usa 11.07.2010 - 16:11

  ngushllime familjes limai dhe ishalla te indihmon zoti

 • fitka71 11.07.2010 - 11:39

  NGUSHELLIME ZOTERI FATMIR LIMAJ.BEHUNI I FORTE NE KETO MOMENTE TE VESHTIRA PER JU E MBI TE GJITHA FEMITE E TU.ATA HUMBEN NENEN JU BASHKESHORTEN ATE QE PER JU ISHTE ESHTE DHE DO TE JETE ME E VLEFTSHMJA NE KETE BOTE.NGUSHELLIME EDHE NJEHERE DHE MBAHUNI STOIK ASHTU SIQ JENI JU ME KARAKTER.

 • Zejni 11.07.2010 - 11:02

  Pranoni ngushllimet e mia me te sinqerta me rastin e vdekjes se bashkeshortes suaj. I qofte dheu i lehte.

 • Arsimi(munchen) 11.07.2010 - 10:18

  Ngushllimet me tsinqerta per ju dhe familjen tuaj zoti Limaj.

arkivi i lajmeve