Sedativi krejt natyral, konsumojeni para gjumit dhe harrojeni stresin - Shëndetësia - Kosova Sot
Sedativi krejt natyral, konsumojeni para gjumit dhe harrojeni stresin

Sedativi krejt natyral, konsumojeni para gjumit dhe harrojeni stresin

Ata që i kanë përzier këta dy komponentë e kanë vërejtur se në organizëm veprojnë si sedativë natyralë, transmeton gazeta Kosova Sot. Përbërësit: - 1 lugë kripë deti, - 5 lugë sheqer të vrugët. Përbërësit i vendosni në një kavanoz të pastër dhe e mbani pranë shtratit. Para se të shkoni në shtrat, merrni një lugë të vogël të kësaj përzierjes dhe e vendosni nën gjuhë dhe e lini të tretet.

(Kosova Sot)

20 orë e 35 minuta më parë
23/10/18