Lëngu që shkrin dhjamin - Shëndetësia - Kosova Sot
Lëngu që shkrin dhjamin

Lëngu që shkrin dhjamin

Kjo pije duhet të konsumohet para shujtave dhe për disa ditë do t'i vëreni rezultatet e pabesueshme, transmeton gazeta Kosova Sot. PËRBËRËSIT: 5 kumbulla të thata, 1 lugë fara të lirit, 1 lugë fara çia, 2 lugë qumësht kokosi ose bademi. PËRGATITJA: Copëtoni kumbullat e më pas i përzieni me përbërësit e tjerë dhe i hidhni në blender. Kjo është krejt ajo që duhet të bëni. Porsa të zgjoheni, e pini në lukth të thatë dhe mos hani gjë tjetër për disa orë të tjera.


(Kosova Sot) 

 

9 minuta më parë
19/10/18