KOMBINIMI KUNDËR BAKTEREVE - Shëndetësia - Kosova Sot
KOMBINIMI KUNDĖR BAKTEREVE

KOMBINIMI KUNDĖR BAKTEREVE

Majdanozi është burim i vërtetë i shëndetit. Ndihmon në shërimin e shumë sëmundjeve nga inflamacionet e prostatës, ënjtjet e këmbëve, reumatizmi, dhimbjet e eshtrave... luftoni bakteret me këtë recetë.

Përbërësit:

250 gr rrënjë majdanozi, 250 gr limonë me lëvore, 250 gr mjaltë, 2 dcl vaj ulliri. Në blender vendosni limon, majdanoz, mjaltë, vaj ulliri dhe i përzieni mirë. Merrni nga një lugë para kafjallit dhe darkës.

 

(Kosova Sot)

11 orë e 6 minuta më parë
21/02/18