Receta për dobësim, që autorit i kushtoi me kërcënim për jetën - Shëndetësia - Kosova Sot
Receta për dobësim, që autorit i kushtoi me kërcënim për jetën

Receta për dobësim, që autorit i kushtoi me kërcënim për jetën

Dr. Oz jo shumë moti ka prezantuar recetën për pijen magjike që për kohë të shkurtë ju ndihmon të humbni në peshë. Ai ka zbuluar përbërësit e fshehtë, e madje tashmë e kanë kërcënuar edhe me vdekje. Humbja e kilogramëve nuk është proces i lehtë, madje për disa është i pamundshëm. Kjo recetë do të mund t'ju ndihmonte të dobësoheni natë e ditë. Kjo pije shkrin dhjamin dhe është e lehtë për t'u përgatitur. Ka njerëz që përmes kësaj recete për një muaj kanë humbur deri 42 kg, duke konsumuar pijen në lukth të thatë.

Përbërësit:

- 1 gotë lëng rrushi,

- 1 lugë mjaltë,

- 2 lugë uthull molle.

Përgatitja: Përzieni të gjithë përbërësit e përmendur, lëngun e pini gjysmë orë para secilës shujtë. Kjo pije shkrin dhjamin në afat rekord.

(Kosova Sot)

16 orë e 21 minuta më parë
20/10/18