Sport - Kosova Sot

Raiola ofron Donnarumman te Real Madridi dhe PSG-ja

Sport >

Agjenti i njohur i futbollistëve, Mino Raiola thuhet se e ka ofruar për shitje klientin e tij, portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma. Portieri i talentuar italian nënshkroi vitin e kaluar vazhdimin e kontratës së tij...

58 minuta më parë

“Këpuca e Artë”: Salah i pari, Messi i dyti... Ronaldo!

Gara për “Këpucën e Artë” vazhdon të...

2 orë e 2 minuta më parë

Driblimi që flet shumë, Mbappé imitoi finten më të mirë të Neymarit

Mbappé ka shkëlqyer kundër Caen, duke shënuar dy gola dhe...

2 orë e 4 minuta më parë
Më shumë