Formacionet zyrtare: Juventus – Palermo - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Juventus – Palermo

Formacionet zyrtare: Juventus – Palermo

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Juventusit e Palermos.

Juventusi dhe Palermo do të përballen në “Juventus Stadium” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së 25’të në Serie A.

Juventus: Buffon; Dani Alves, Benatia, Bonucci, Asamoah; Khedira, Marchisio; Pjaca, Dybala, Sturaro; Higuaín

Palermo: Pas Pak...

(Kosova Sot)

2 orë e 10 minuta më parë
19/04/18