Kosovë – Islandë, ja ku mund t’i blini biletat - Sport - Kosova Sot
Kosovė – Islandė, ja ku mund t’i blini biletat

Kosovė – Islandė, ja ku mund t’i blini biletat

Biletat për duelin ndërmjet Kosovës dhe Islandës do fillojnë të shiten në Tiranë dhe Shkodër nga dita e nesërme (e martë).

Për dallim prej duelit të kaluar kur Kosova u takua në shtëpi me skuadrën e Kroacisë dhe nuk kishte pika të shitjes në Shqipëri, kësaj rradhe tifozët e interesuar për ta parë ndeshjen do mund t’i blejnë ato në pikat e shitjes në Tiranë dhe në Shkodër.

Çmimi i biletave është i njejtë.

(Kosova Sot)

20 orë e 56 minuta më parë
20/02/18